13.07.2017 | Автор: Веб-ресурс "Протокол"    Просмотров:  281
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Іван Ліщина: Україна посідає 2 місце за кількістю справ у ЄСПЛ

В ході слухання на тему «Виконання рішень Європейського суду з прав людини: сучасний стан та перспективи»  урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина розповів, що Україна посідає 2 місце за кількістю сплав на розгляді у ЕСПЛ, на першому місці знаходиться Туреччина, на третьому - Угорщина. За даними Івана Ліщини, всього на розгляді ЄСПЛ знаходиться близько  18,7 тисяч справ проти України щодо невиконання рішень національних судів.
«Зараз ми зібрали практично всю інформацію щодо заборгованості центральних органів влади, процес збору інформації щодо заборгованості органів місцевої влади та місцевого самоврядування триває. Тому сьогодні я не можу надати підсумкові дані щодо загальної суми заборгованості держави за рішенням судів», - зазначив Іван Ліщина.
Як відомо, ситуація почала загострюватись ще в червні 2016 року, коли Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення про необхідність впровадити в нашій країні трирівневу стратегію вирішення цього питання. Проте, чиновники не змогли визначити суму заборгованості по невиконаним рішенням і не було змоги внести відповідні зміни до Державного бюджету.

Згадайте новину: Як довго Україна залишатиметься рекордсменом за скаргами до ЄСПЛ?

Читайте статтю: До питання застосування практики ЄСПЛ: Хто не хоче захищати права людини шукає причини, а хто хоче – можливості.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

2
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення