Главная Ссылки ... Грін карта США: переваги та обов'язки

Грін карта США: переваги та обов'язки

Стати громадянином Америки мріють багато людей. Зелена карта США - це свого роду «щасливий квиток», який допоможе здійснити плани і домогтися заповітної мети в оптимально короткий термін. Грін картою прийнято називати документ, який засвідчує особу і підтверджує наявність посвідки на проживання в США у іноземного підданого. Останній не є громадянином Америки, але матиме рівні з ним права. Виняток - це право голосувати на виборах. Можливості відкриваються просто колосальні.

Давайте перейдемо до переліку ключових переваг. Він наступний:

Можливість проживати на території США на законних підставах тривалий час (10 років) надалі карту можна продовжити;

Можливість безперешкодно перетинати кордон США;

Однакові права з громадянами країни;

Можливість в перспективі стати повноцінним громадянином США;

Можливість вільно працювати і здобувати освіту на території США

Право на пенсійне забезпечення та соціальні пільги;

Страхування. Умови і вартість в цьому випадку будуть вигідними;

Можливість отримати кредит за зниженими процентними ставками;

Безвізовий туризм.

Переваг більш ніж достатньо, щоб почати діяти. При цьому важливо розуміти, що поряд з правами, завжди є обов'язки. Останні потрібно виконувати неухильно щоб не втратити своє пріоритетне право. До числа базових і обов'язкових варто віднести наступні:

Підпорядкування всім місцевим і державним законам США;

Подача щорічної податкової декларації, а також повідомлення про свої доходи в Службу внутрішніх доходів США і податкові органи країни. Незалежно від того, де прибуток був отриманий. Дохід оподатковується, за ставками і законами Сполучених Штатів.

Необхідність стати на військовий облік. Це стосується чоловіків у віці від 18 до 26 років;

Необхідно перебувати в країні мінімум половину часу від терміну дії грін карти. Якщо відсутність буде довгим (від 6 місяців в році), то у імміграційної служби можуть виникнути питання до власника грін карти на предмет його постійного місця проживання. У цьому випадку вид на проживання може бути анульований.

Уважно проаналізуйте перелік переваг і обов'язків, перш ніж приймати рішення.

Просмотров : 1579
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст