Виявляється, сучасні настільні ігри дозволяють не тільки весело проводити час, а й всебічно розвиватися. Наприклад, деякі представлені в популярних інтернет-магазинах гейми сприяють розвиткові фінансової грамотності й позитивно впливають на загальні знання економіки.
З яскравими, оригінальними та цікавими настолками ніколи не буває сумно. Вони допомагають дізнатися, що ж таке час, проведений з користю і задоволенням. Поєднати приємне з корисним – це одне з важливих завдань популярних ігор.
Які саме настільні гейми дозволяють дітям навчитися рахувати та думати логічно, а дорослим – правильно розпоряджатися доступними ресурсами?
Класика у світі розваг для всієї сім’ї. Це економічна стратегія, яка і є головною асоціацією на словосполучення «настільна гра». Похвалитися наявністю цієї гри в асортименті може кожен гарний себе інтернет-магазин.
Коштує гра недорого, але при цьому з легкістю замінює цілу низку звичайних повсякденних розваг. Вона дозволяє на деякий час забути про комп’ютер, Інстаграм та смішні відеоролики в Ютубі.
Гра навчає раціонально планувати кожен крок, правильно розпоряджатися доступним капіталом та працювати з активами та пасивами. Головна мета – дочекатися банкрутства «колег» по грі.
Це цікаво: Всесвітньо відомі виробники іграшок організовують навіть глобальні чемпіонати з «Монополії». За виграш у них можна отримати чималу грошову винагороду.
Це слушне рішення для прихильників популярної у минулому комп’ютерної гри «Весела ферма». Тут все простіше і складніше одночасно. В чому суть гри? Кожен гравець має прикладати якомога більше зусиль для того, щоб збільшити чисельність тварин на власній фермі. Втім, варто пам’ятати, що на кожному кроці може чатувати небезпека у вигляді диких звірів, а точніше – вовків і лисиць, які скорочують поголів’я тварин різних видів.
Гра поєднує у собі два популярних жанри – пригодницький і економічний.
Ще одна стратегія з елементами економіки. Її головна особливість – це неможливість проходження без логічного мислення. Чим ефективніше гравцеві вдається пустити в дію логіку, тим більше «плодів» приносять результати гри.
Тут є все – і бойові роботи, і велетенські непідвладні території, і мирні жителі, і багато інших цікавих елементів геймплею.
Також до ігор, які дозволяють зануритися у світ економіки, належать: «Менеджер», «Колонізатори», «Енергомережа». Окрім україномовних геймів для загального розвитку корисні та англомовні та мультимовні ігри від найвідоміших виробників.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.