Головна Посилання ... Ігри, які сприяють формуванню азів фінансової грамотності: корисні розваги в інтернет-магазині Ігри, які сприяють формуванню азів фінансової грам...

Ігри, які сприяють формуванню азів фінансової грамотності: корисні розваги в інтернет-магазині

Виявляється, сучасні настільні ігри дозволяють не тільки весело проводити час, а й всебічно розвиватися. Наприклад, деякі представлені в популярних інтернет-магазинах гейми сприяють розвиткові фінансової грамотності й позитивно впливають на загальні знання економіки.

З яскравими, оригінальними та цікавими настолками ніколи не буває сумно. Вони допомагають дізнатися, що ж таке час, проведений з користю і задоволенням. Поєднати приємне з корисним – це одне з важливих завдань популярних ігор.

Які саме настільні гейми дозволяють дітям навчитися рахувати та думати логічно, а дорослим – правильно розпоряджатися доступними ресурсами?

«Монополія»

Класика у світі розваг для всієї сім’ї. Це економічна стратегія, яка і є головною асоціацією на словосполучення «настільна гра». Похвалитися наявністю цієї гри в асортименті може кожен гарний себе інтернет-магазин.

Коштує гра недорого, але при цьому з легкістю замінює цілу низку звичайних повсякденних розваг. Вона дозволяє на деякий час забути про комп’ютер, Інстаграм та смішні відеоролики в Ютубі.

Гра навчає раціонально планувати кожен крок, правильно розпоряджатися доступним капіталом та працювати з активами та пасивами. Головна мета – дочекатися банкрутства «колег» по грі.

Це цікаво: Всесвітньо відомі виробники іграшок організовують навіть глобальні чемпіонати з «Монополії». За виграш у них можна отримати чималу грошову винагороду.

«Супер Фермер»

Це слушне рішення для прихильників популярної у минулому комп’ютерної гри «Весела ферма». Тут все простіше і складніше одночасно. В чому суть гри? Кожен гравець має прикладати якомога більше зусиль для того, щоб збільшити чисельність тварин на власній фермі. Втім, варто пам’ятати, що на кожному кроці може чатувати небезпека у вигляді диких звірів, а точніше – вовків і лисиць, які скорочують поголів’я тварин різних видів.

Гра поєднує у собі два популярних жанри – пригодницький і економічний.

«СЕРП»

Ще одна стратегія з елементами економіки. Її головна особливість – це неможливість проходження без логічного мислення. Чим ефективніше гравцеві вдається пустити в дію логіку, тим більше «плодів» приносять результати гри.

Тут є все – і бойові роботи, і велетенські непідвладні території, і мирні жителі, і багато інших цікавих елементів геймплею.

Також до ігор, які дозволяють зануритися у світ економіки, належать: «Менеджер», «Колонізатори», «Енергомережа». Окрім україномовних геймів для загального розвитку корисні та англомовні та мультимовні ігри від найвідоміших виробників.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст