Главная Ссылки ... Гігабітний Інтернет від провайдера Мережа Ланет

Гігабітний Інтернет від провайдера Мережа Ланет

Гігабітний Інтернет від провайдера Мережа Ланет

Останнім часом спостерігається тенденція активного переходу українців на гігабітний Інтернет, який вже встиг завоювати серця багатьох користувачів. Незважаючи на стрімке зростання популярності такої послуги, далеко не всі інтернет-провайдери здатні запропонувати її своїм клієнтам, адже не відповідають необхідним для цього критеріям. Якщо ви також плануєте поповнити число гігабітників, вам варто звернути пильну увагу на декілька важливих моментів.

Забудьте про обмеження швидкості з гігабітом

Для початку необхідно переконатися в тому, що підключення до мережі на швидкості до 1000 Мбіт/с вам дійсно необхідне. Для кого така швидкість Інтернету буде ідеальною? Першочергово, для тих, хто в процесі роботи взаємодіє з великими обсягами даних (завантажує відео, працює з потоком фотографій у широкій роздільній здатності тощо), а також займається організацією сховища файлів. Окрім того, гігабіт виручить і вдома, якщо Інтернетом користуються одночасно кілька людей з різних типів пристроїв, і стандартної швидкості в 100 Мбіт/с вже не вистачає.

Якщо ви точно визначилися, що гігабітний Інтернет вам життєво необхідний, пора переходити до пошуку надійного провайдера, який надає такі послуги Інтернету. Щоб не помилитися у своєму виборі, варто переглянути відгуки реальних користувачів. За допомогою них ви зможете дізнатися, наскільки високий рівень сервісу компанії, чи є оптимальним співвідношення ціни та якості, чи дійсно Інтернет безлімітний, а також чи відповідає реальна величина швидкості заявленій.

Станом на сьогоднішній день по всій території України лише у малої частини провайдерів є інтернет-тарифи зі швидкістю до 1 Гбіт/с, інші ж оператори зв'язку пропонують максимальну швидкість від 100 до 300 Мбіт/с. Навіть з огляду на таку невелику конкуренцію, кожна з компаній намагається залучити потенційну аудиторію цікавими пропозиціями, що відрізняються від конкурентів.

Якісний гігабітний Інтернет від Мережі Ланет

Мережа Ланет — не тільки один із найбільших провайдерів нашої країни, а й перший в Україні, що став відповідати європейським критеріям гігабітного Інтернету, про що свідчать результати проведених досліджень. Клієнти компанії вже не перший рік мають можливість користуватися новітньою високошвидкісною технологією, якою і є гігабіт.

Мережа Ланет пропонує своїм користувачам багато приємних бонусів:

  • швидке та комфортне підключення Інтернету в зручний для вас час;

  • наявність вигідних комплексних пакетів, що включають також і послугу телебачення;

  • дійсно якісний бездротовий Інтернет і висока швидкість передачі даних;

  • підвищена зручність користування послугами завдяки наявності продуманого особистого кабінету із безліччю функцій;

  • професійне техобслуговування 24/7;

  • доступна вартість абонплати та широкий вибір тарифів на будь-який смак і бюджет.

Щоб стати абонентом Мережі Ланет і відчути всі вищеописані переваги, ви можете залишити заявку на підключення на сайті, зателефонувати за номером +38 (044) 500-03-03 або написати листа на електронну пошту info@lanet.ua. Офіс компанії знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 95.

Просмотров : 619
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст