Главная Ссылки ... Філадельфія і Каліфорнія — у чому секрет їх популярності? Філадельфія і Каліфорнія — у чому секрет їх популя...

Філадельфія і Каліфорнія — у чому секрет їх популярності?

Серед усією японської національної кухні є фаворити, які припали до смаку мільйонам людей по всьому світу. Це суші та роли. Але й серед них є ще два фаворити — роли Філадельфія та Каліфорнія. Саме вони зробили свого часу суші та роли популярними у всьому світі. Вони поєднали в собі азіатську кухню та європейський підхід і показали світові усе найкраще від японської кухні. Вони ідеально підійдуть для будь-якої ситуації — і обідньої перерви, і у якості звичайної вечері або в якості святкового столу. Чим відрізняються одне від одного ці роли? Чи корисні вони та чому ви маєте обов’язково їх спробувати — розповідає команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT.

Як винайшли Філадельфію і Каліфорнію?

Як же було створено роли, які користуються неймовірною популярністю не лише у європейців, а і в самих японців? За своїми рецептами, ці роли нічим особливо не відрізняються від традиційних суші та ролів, але все-таки одна суттєва відмінність все-таки є. Саме вона і зробила роли настільки популярними. Уся справа в тому, що до цього роли традиційно готувались начинкою всередину, аж поки один американських майстер японського походження не зробив революцію, але про все за порядком.

Суші та роли зачасту готуються з трьох незмінних інгредієнтів — риба, рис та водорості норі. І якщо для японців такий набір інгредієнтів звичний, то американцям з європейськими смаковими вподобаннями такий склад страви був дещо незвичним, а декого взагалі відлякував. Через це суші та роли не всім подобались, що й помітив один кухар з лос-анджелеського ресторану та вирішив це змінити. Його геніальна ідея настільки геніальна, наскільки ж і проста. Справа в тому, що американцям не дуже подобалась сира риба, до того ж смак водоростей не всіх влаштовував. Що він зробив? Просто приготував суші начинкою зовні, заховавши при цьому норі всередину, щоб його було практично не видно. До того ж, він додав до складу ролу вершковий сир Філадельфія, що в поєднанні з лососем давав дивовижний смак! Так був створений рол Філадельфія. І приблизно таким же чином було створено й другий, не менш популярний рол — Каліфорнія. Принцип приготування залишився таким самим, відрізнялись лише начинки.

Постійно зростаюча популярність

Такі експерименти принесли свої плоди і за дуже короткий проміжок часу роли стали ледь не найзамовлюванішою стравою в Сполучених Штатах. Їх популярність настільки швидко розповсюджувалась, що вже скоро цю страву почали готувати в Європі, звідки вона перекочувала до Азії. Самі японці, хоча й доволі з осторогою ставляться до будь-якого роду експериментів зі своїми національними стравами, все-таки прийняли нові страви та віддали їм належне, адже саме вони прославили й інші японські страви — суші, удон та багато інших.

Вже наприкінці 80-их років минулого століття, роли Філадельфія та Каліфорнія входили до списку тих, що замовляють найчастіше в ресторанах японської кухні. З цього часу починається епоха цих ролів, які зберегли свою популярність і сьогодні. Їх рецепти поступово удосконалювались, способи приготування змінювались, але одне залишилось незмінним — неперевершений смак та крута подача!

Сьогодні вам не обов’язково замовляти квитки до Японії чи США, щоб скуштувати справжні роли Філадельфія та Каліфорнія, приготовані за автентичними рецептами. Для цього ви можете скористатися послугою "замовити доставку суші Рівне" від Кілограм і роли будуть на вашому столі вже через лічені хвилини. А якщо ви лише починаєте своє знайомство з японською кухнею, то ми обов’язково запропонуємо вам найкращі варіанти з урахуванням усіх ваших побажань та смакових переваг.

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — завжди смачно, якісно та швидко!

Просмотров : 680
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст