Главная Ссылки ... Фінансово-економічна судова експертиза

Фінансово-економічна судова експертиза

Судові економічні експертизи - це незалежні дослідження експертів-економістів, проведені з застосуванням спеціальних знань в області різних наук, пов'язаних з фінансово-економічними питаннями.

Судові економічні експертизи - це незалежні дослідження експертів-економістів, проведені з застосуванням спеціальних знань в області різних наук, пов'язаних з фінансово-економічними питаннями. Дослідження проводяться для встановлення достовірних даних, що стосуються розслідування економічних порушень і злочинів, включаючи розгляду цивільної або арбітражної справи по економічним суперечкам.

Судова економічна експертиза - одне з найбільш популярних досліджень в судових справах, оскільки в умовах розвитку ринкових відносин зростає кількість суперечок цивільних і господарюючих суб'єктів.

Коли виникає необхідність у судовій економічній експертизі

  1. У разі необхідності аналізу відомостей про фінансово-господарську діяльність будь-яких організацій або окремих суб'єктів.
  2. Коли розслідуються або розглядаються судом кримінальні справи з приводу присвоєння або розкрадання матеріальних цінностей.
  3. Для виявлення посадового злочину.
  4. При розгляді цивільної справи, коли необхідне вивчення бухгалтерських обліків.
  5. При вивченні фінансового стану підприємств, дотримання ними законодавства і правил здійснення фінансових операцій.
  6. Виявлення прихованого прибутку, всіляких необгрунтованих переказів грошових коштів в різні фонди, порушень домовлених зобов'язань, питання, що стосуються дивідендів, інвестицій, цінних паперів.

Замовити фінансово-економічну експертизу за доступною вартістю можна у професійного судово-економічного експерта Р.В. Барабаша, перейшовши за посиланням: https://rvbarabash.com.ua/

Типові завдання експерта-економіста

  • Спеціаліст визначає наявність або відсутність порушень за вимогами нормативних актів, що встановлюють вартість виготовленої продукції, по завищених доходах.
  • Вивчає обґрунтованість складеного фінансового плану підприємств з усіма необхідними вимогами.
  • Виявляє фальсифікацію фінансових доходів і витрат, з урахуванням виробничих витрат, створення спеціальних фондів для ремонту обладнання і модернізації виробництва.
  • Досліджує відповідність звітних даних фінансової діяльності підприємств, економічні фактори, що вплинули на їх неплатоспроможність.
  • Перевіряє фінансово-кредитну правомірність, а також обґрунтованість витрат кредитних коштів підприємством.
  • Визначає ступінь доцільності невиробничих втрат при збуті продукції.
  • Виявляє фінансові операції з залученням грошових коштів для нецільового використання, порушення по виплатах зарплати працівникам (сума і своєчасність виплати), платежі до держбюджету у відповідності з договірними зобов'язаннями.
  • Досліджує відповідність собівартості продукції, з огляду на всі роботи і послуги підприємства, з досконалими витратами.

Просмотров : 729
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст