Головна Посилання ... Фінансово-економічна судова експертиза

Фінансово-економічна судова експертиза

Судові економічні експертизи - це незалежні дослідження експертів-економістів, проведені з застосуванням спеціальних знань в області різних наук, пов'язаних з фінансово-економічними питаннями.

Судові економічні експертизи - це незалежні дослідження експертів-економістів, проведені з застосуванням спеціальних знань в області різних наук, пов'язаних з фінансово-економічними питаннями. Дослідження проводяться для встановлення достовірних даних, що стосуються розслідування економічних порушень і злочинів, включаючи розгляду цивільної або арбітражної справи по економічним суперечкам.

Судова економічна експертиза - одне з найбільш популярних досліджень в судових справах, оскільки в умовах розвитку ринкових відносин зростає кількість суперечок цивільних і господарюючих суб'єктів.

Коли виникає необхідність у судовій економічній експертизі

 1. У разі необхідності аналізу відомостей про фінансово-господарську діяльність будь-яких організацій або окремих суб'єктів.
 2. Коли розслідуються або розглядаються судом кримінальні справи з приводу присвоєння або розкрадання матеріальних цінностей.
 3. Для виявлення посадового злочину.
 4. При розгляді цивільної справи, коли необхідне вивчення бухгалтерських обліків.
 5. При вивченні фінансового стану підприємств, дотримання ними законодавства і правил здійснення фінансових операцій.
 6. Виявлення прихованого прибутку, всіляких необгрунтованих переказів грошових коштів в різні фонди, порушень домовлених зобов'язань, питання, що стосуються дивідендів, інвестицій, цінних паперів.

Замовити фінансово-економічну експертизу за доступною вартістю можна у професійного судово-економічного експерта Р.В. Барабаша, перейшовши за посиланням: https://rvbarabash.com.ua/

Типові завдання експерта-економіста

 • Спеціаліст визначає наявність або відсутність порушень за вимогами нормативних актів, що встановлюють вартість виготовленої продукції, по завищених доходах.
 • Вивчає обґрунтованість складеного фінансового плану підприємств з усіма необхідними вимогами.
 • Виявляє фальсифікацію фінансових доходів і витрат, з урахуванням виробничих витрат, створення спеціальних фондів для ремонту обладнання і модернізації виробництва.
 • Досліджує відповідність звітних даних фінансової діяльності підприємств, економічні фактори, що вплинули на їх неплатоспроможність.
 • Перевіряє фінансово-кредитну правомірність, а також обґрунтованість витрат кредитних коштів підприємством.
 • Визначає ступінь доцільності невиробничих втрат при збуті продукції.
 • Виявляє фінансові операції з залученням грошових коштів для нецільового використання, порушення по виплатах зарплати працівникам (сума і своєчасність виплати), платежі до держбюджету у відповідності з договірними зобов'язаннями.
 • Досліджує відповідність собівартості продукції, з огляду на всі роботи і послуги підприємства, з досконалими витратами.
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст