Главная Блог ... Новости Фейками про «закриття» посольств у Києві росія хоче посіяти паніку, — МЗС Фейками про «закриття» посольств у Києві росія хоч...

Фейками про «закриття» посольств у Києві росія хоче посіяти паніку, — МЗС

Отключить рекламу
Фейками про «закриття» посольств у Києві росія хоче посіяти паніку, — МЗС - 71b351ea9639463fe3cda5d68e913c2c.jpg

«Вкиди» про ніби-то виїзд дипломатів з Києва росія використовує постійно для тиску на українців, намагаючись посіяти зневіру та паніку.

Так було й минулого тижня, коли на ресурсах рф з’явились повідомлення, що Сербія «закриває» посольство у Києві. Насправді ж, амбасада працює дистанційно з Белграда з березня.

«Ми постійно підтримуємо зв’язок із іноземними посольствами, які повернулися до України після 24 лютого. Наразі жодна установа — США, Великої Британії, Канади, ЄС та багато інших — не повідомляла про наміри виїхати за межі української території. Всі на місці», — заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

Те, що іноземні дипломати залишаються разом з українцями в цей непростий час — дуже цінно для українців.

Разом з тим, у міністерстві звертають увагу на безпековий елемент — він є важливим для збереження життя громадян. Саме після обстрілів 10 жовтня з’явились рекомендації до громадян Китаю та Єгипту виїхати з України.

Аналогічно робить і Україна, коли йдеться про загрозу для українців за кордоном.

"Тиждень тому Росія поцілила по двох дипломатичних установах в Києві, завдавши руйнувань їхнім будівлям. Закликаємо іноземних дипломатів, так само як і українців, не нехтувати сигналами тривоги та ховатися в укриттях, коли з’являється небезпека», — звертається до колег Олег Ніколенко.

Українська сторона продовжуватиме докладати максимальних зусиль задля захисту дипломатичних установ відповідно до своїх зобов’язань в рамках міжнародного права.

МЗС спростувало повідомлення про те, що Сербія «терміново» закриває посольство у Києві.

 • 775

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 775

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст