Главная Блог ... Новости Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення Електронний суд. Про основні причини неможливості ...

Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення

Отключить рекламу
Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення - 5bf9dde87e9cc882b9815def9c91e4a1.png

ДП ІСС "Електронний суд" розповідає про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті.

Причина № 1 Невнесення працівниками апарату суду ідентифікаційних даних користувача до автоматизованої системи документообігу суду.
Можливість дистанційного ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті надається користувачу у разі внесення судом інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або паспортні дані, або ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань учасника судового процесу в автоматизовану систему документообігу суду (статистичну картку).
Таким чином, вказаний вище параметр є основним для отримання доступу до матеріалів судової справи в Електронному кабінеті.
У разі надсилання користувачем документів у справі за допомогою власного Електронного кабінету ідентифікаційні дані користувача вносяться до автоматизованої системи документообігу суду в автоматичному режимі.
У разі надсилання особою документів у справі в паперовій формі її ідентифікаційні дані вносяться до автоматизованої системи документообігу суду працівником суду в обов'язковому порядку. У разі відсутності в поданих документах ідентифікаційних даних учасника справи такі дані вносяться працівником суду одразу після їх отримання судом, в тому числі і за поданими учасниками справи заявами, наприклад як заява про ознайомлення з матеріалами справи в електронному вигляді (внесення реєстраційного номеру облікової картки платника податків до додаткових відомостей про учасника справи та надання доступу до електронної справи).
Причина № 2 Недотримання правил роботи з документами в АСДС
До Електронного кабінету користувачів Електронного суду передаються наступні типи електронних примірників документів по справі:
І з комп’ютерної програми «Д-3»:
1) реєстраційна картка вхідного документу;
2) реєстраційна картка вхідної електронної пошти;
3) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);
4) судові рішення;
5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал»;
ІІ з комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»:
1) перший системний справоутворюючий документ (документ реєстрації справи);
2) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);
3) судові рішення;
4) реєстраційні картки надходження та відправлення документів з/до ЕКЕС;
5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал».
У разі необхідності внесення у згадані комп’ютерні програми сканованих документів або інших файлів - такі документи необхідно прикріплювати до вищевказаного переліку документів, оскільки в іншому випадку це буде однією з причин не відображення в Електронних кабінетах користувачів матеріалів судової справи.

 • 3226

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 3226

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Я, фізособа, давно зареєстрований в системі "Електронний суд". До 2021 року включно отримував судву документацію в справах. Що сталося в подадьшому ? Чому система не функціонує ?

  08.12.2023 21:29

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст