Головна Блог ... Новини Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення Електронний суд. Про основні причини неможливості ...

Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення

Відключити рекламу
Електронний суд. Про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті - роз'яснення - 5bf9dde87e9cc882b9815def9c91e4a1.png

ДП ІСС "Електронний суд" розповідає про основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті.

Причина № 1 Невнесення працівниками апарату суду ідентифікаційних даних користувача до автоматизованої системи документообігу суду.
Можливість дистанційного ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті надається користувачу у разі внесення судом інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або паспортні дані, або ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань учасника судового процесу в автоматизовану систему документообігу суду (статистичну картку).
Таким чином, вказаний вище параметр є основним для отримання доступу до матеріалів судової справи в Електронному кабінеті.
У разі надсилання користувачем документів у справі за допомогою власного Електронного кабінету ідентифікаційні дані користувача вносяться до автоматизованої системи документообігу суду в автоматичному режимі.
У разі надсилання особою документів у справі в паперовій формі її ідентифікаційні дані вносяться до автоматизованої системи документообігу суду працівником суду в обов'язковому порядку. У разі відсутності в поданих документах ідентифікаційних даних учасника справи такі дані вносяться працівником суду одразу після їх отримання судом, в тому числі і за поданими учасниками справи заявами, наприклад як заява про ознайомлення з матеріалами справи в електронному вигляді (внесення реєстраційного номеру облікової картки платника податків до додаткових відомостей про учасника справи та надання доступу до електронної справи).
Причина № 2 Недотримання правил роботи з документами в АСДС
До Електронного кабінету користувачів Електронного суду передаються наступні типи електронних примірників документів по справі:
І з комп’ютерної програми «Д-3»:
1) реєстраційна картка вхідного документу;
2) реєстраційна картка вхідної електронної пошти;
3) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);
4) судові рішення;
5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал»;
ІІ з комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»:
1) перший системний справоутворюючий документ (документ реєстрації справи);
2) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);
3) судові рішення;
4) реєстраційні картки надходження та відправлення документів з/до ЕКЕС;
5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал».
У разі необхідності внесення у згадані комп’ютерні програми сканованих документів або інших файлів - такі документи необхідно прикріплювати до вищевказаного переліку документів, оскільки в іншому випадку це буде однією з причин не відображення в Електронних кабінетах користувачів матеріалів судової справи.

 • 3225

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 3225

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Я, фізособа, давно зареєстрований в системі "Електронний суд". До 2021 року включно отримував судву документацію в справах. Що сталося в подадьшому ? Чому система не функціонує ?

  08.12.2023 21:29

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст