Главная Ссылки ... Електронна комерція - найперспективніший напрямок бізнесу в Україні Електронна комерція - найперспективніший напрямок ...

Електронна комерція - найперспективніший напрямок бізнесу в Україні

Електронна комерція або e-commerce – вид підприємницької діяльності, пов'язаний з просуванням та продажем послуг/товарів в інтернеті з використанням цифрових пристроїв. Платформа Web Systems Solutions - простий і надійний сервіс, який допоможе створити якісну платформу для вашого проєкту і значно підвищити його ефективність.

Як це працює?

У сегменті e-commerce виділяють п'ять основних напрямків:

 • інтернет-банкінг;
 • інформаційні сайти (коучінг, вебінари);
 • грошові перекази платіжні системи;
 • маркетинг та електронна торгівля.

Платформа електронної комерції функціонує за наступною схемою:

 1. Клієнт обирає товари, представлені в каталогу.
 2. Електронна заявка надходить в автоматизовану систему обробки замовлень.
 3. Відомості про наявність товару звіряються з інформаційною базою магазину чи постачальника, після чого передається покупцю.
 4. Замовник оплачує товар через систему електронних платежів, використовуючи при цьому карту чи електронний гаманець.

Після завершення перерахованих дій покупець отримує сервісне повідомлення про успішно проведену транзакцію. Заявка клієнта передається логістичній службі, яка готує товар до транспортування. Після його відправлення замовник отримує відповідне SMS-повідомлення. Все дуже просто і прозоро.

Готові рішення для e-commerce проєктів

Базова спеціалізація сервісу Web Systems Solutions – розробка e-commerce проєктів. Компанія пропонує доступні та ефективні інструменти для просування та реклами вашого онлайн-бізнесу. Замовляючи послуги компанії, ви отримуєте:

 1. Інтернет-магазин на OpenCart – інноваційній серверній технології для створення комерційних проєктів будь-якого рівня складності.
 2. Магазин на СMS Shopify – багатофункціональному інструменті, який гарантує швидкий старт та ефективність онлайн-продажів.
 3. Програми для мобільних пристроїв на платформах iOS та Android, що дозволяють заявити про себе на ринку та охопити багатомільйонну аудиторію інтернет-користувачів.
 4. Кастомну розробку онлайн-сервісів, що підходять під індивідуальні потреби вашого проєкту.
 5. Якісну API інтеграцію інтернет-магазину із системами обліку, доставки та оплати товарів.

Використовуючи наш сервіс, ви отримуєте готовий маркетинговий продукт для інтеграції з рекламними майданчиками, який повною мірою відповідає критеріям пошукових систем.

Переваги проєктів e-commerce

Основними перевагами електронних комерційних проєктів є:

 1. Мінімізація витрат. Сервіси e-commerce значно спрощують бізнес-процеси у багатьох галузях підприємницької діяльності. Відкриваючи невеликий онлайн магазин, вам не потрібно платити за оренду офісу, наймати логістів і продавців.
 2. Розширення ЦА. Інтегруючи проєкт з e-commerce сервісами, ви відкриваєте необмежений доступ до реклами та просування вашого бізнесу у соцмережах.
 3. Скорочення кількості посередників. Електронна комерція дозволяє безпосередньо співпрацювати з виробниками товарів. Таким чином, ви отримуєте можливість не лише налагодити надійний канал між продавцем та покупцем, а й зменшити вартість продукції.

Додатковим інструментом e-commers проєктів є SEO-оптимізація, що дозволяє аналізувати розвиток бізнесу в мережі, а також стежити за ситуацією в обраному сегменті ринку і приймати відповідні маркетингові рішення.

Просмотров : 564
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст