Главная Ссылки ... Експертиза підприємств та навчання охороні праці

Експертиза підприємств та навчання охороні праці

Кожне підприємство, яким би досконалим обладнанням воно не володіло, є концентратором небезпеки. Тут можливі нещасні випадки і захворювання, пов'язані з професійною діяльністю персоналу. Експертиза підприємств з охорони праці є важливим аспектом діяльності будь-якого підприємства. Складно переоцінити важливість своєчасного попередження аварій і травм, що ведуть до інвалідності працівників.

Необхідність проведення експертизи з охорони праці є безсумнівною, тому що захід спрямований на скорочення травматизму на виробництві, а також зменшення профзахворювань працівників. Важливо, щоб керівництво і всі працівники пройшли навчання охороні праці в ліцензованому центрі навчання з достатнім досвідом, наявність навчального матеріалу і відповідною технічною базою.

Наступним важливим етапом є перевірка знань з охорони праці. Вона проводиться на шкідливих виробництвах або підприємствах з підвищеним травматизмом. Керівники таких структур повинні ініціювати перевірку знань на певних ділянках. Існують правила та інструкції, а також вимоги безпеки з охорони праці.

Серед фахівців і керівників підприємств виконується періодична перевірка знань з охорони праці. Передбачається і позачергова перевірка, якщо мали місце певні зміни або доповнень у законодавчій документації.

При призначенні працівника на нову роботу, буде потрібно перевірка знань його функціональних обов'язків і правил охорони праці. Всі отримані результати обов'язково заносяться в протокол у встановленій формі. При позитивному результаті співробітник може розраховувати на отримання посвідчення.

Складно переоцінити важливість знання правил і виконання норм з охорони праці. Від цього залежить здоров'я, і навіть життя співробітників.

Просмотров : 437
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст