1
1
2017
Найчастіше причиною виснаженості та низької продуктивності протягом дня є поганий сон. Однак існують деякі звички, які викликають втому навіть тоді, коли людина виспалась.
Експерти виділили сім таких звичок. Спробуйте від них відмовитися, щоб зробити свій день більш енергійним.
Сім звичок, які призводять до втоми протягом дня, виглядають так:
1. Ви лежите в ліжку зайві 20 хвилин після пробудження. Доктор медичних наук, член Американської академії медицини сну Радж Дасгупта стверджує, що ліжко призначене виключно для сну. Якщо після того, як продзвенів будильник, людина залишається в ліжку ще протягом деякого часу, організм посилає мозку сигнал про те, що потрібно спати далі. Для енергійного і результативного дня покидати ліжко потрібно одразу ж, як тільки ви прокинулися.
Вспомните новость: Комфортный сон в жару: 17 советов как охладится
2. Ви спите з фітнес-браслетом. В цілому, фітнес-трекер – річ корисна. Така техніка мотивує більше ходити, бігати і займатися іншою фізичною активністю. Проте якщо використовувати його для відстеження фаз сну, прокинувшись, людина може почати почуватися втомленою. Навіть якщо насправді ми висипаємося, але браслет показує, що сон був неспокійним, ми починаємо переживати про те, що день пройде погано, що на вирішення складних завдань у нас не вистачить сил. Таким чином із самого ранку людина налаштовує себе на поразку.
3. Ви не п'єте вранці воду. Причиною того, що вранці виникає неприємний запах з рота, є зневоднення організму. Якщо не поповнити запаси води, рівень життєвої енергії протягом дня буде падати. Зневоднення робить людину втомленою і дратівливою.
4. Ви приймаєте душ на ніч. Кажуть, що гарячий душ розслаблює м'язи і змиває стрес. Однак Радж Дасгупта зазначає, що чим глибше людина занурюється в сон, тим сильніше знижується температура її тіла. Коли ми приймаємо гарячий душ на ніч, ми підвищуємо температуру тіла. Таким чином організму потрібно більше часу, щоб охолонути і заснути. З іншого боку, теплий душ вранці дозволяє швидше підбадьоритися, корисний також контрастний душ.
Згадайте новину: Вчені дослідили, яка робота сприяє збiльшенню тривалостi життя
5. Ви ходите до спортзали після роботи. Вечірні тренування діють так само, як і нічний душ. Для підвищення продуктивності набагато більш ефективні ранкові, а не вечірні, заняття. Якщо на повноцінне тренування вранці часу немає, зробіть пробіжку навколо будинку або 10-хвилинну зарядку.
6. Ви проводите занадто мало часу на свіжому повітрі. Для підтримки високого рівня енергії важливо перебувати на сонці і вбирати вітамін D. Дослідження показують, що люди, у яких спостерігається дефіцит вітаміну D, частіше страждають від синдрому хронічної втоми. Якщо під час робочого дня ви почуваєтеся виснаженим, спробуйте вийти на вулицю хоч на кілька хвилин.
7. Ви пробуджуєтеся під неправильну музику. Дослідження показують, що бадьорить, дозволяє швидше прокинутися і підвищує енергію та музика, ритмічність якої становить від 120 до 145 ударів на хвилину. Такою, наприклад, є пісня Фарела Вільямса – Happy.
Джерело: НВ Style
Згадайте новину: Більшість працюючих українців повністю виснажені від роботи в 2015 році
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
93
Коментарии:
0
Просмотров:
107
Коментарии:
0
Просмотров:
165
Коментарии:
0
Просмотров:
244
Коментарии:
0
Просмотров:
216
Коментарии:
0
Просмотров:
256
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.
Якщо всього дотримуватись, я сумніваюсь що стане краще )))