Главная Блог ... Новости ДТП і що робити, коли винуватець покидає місце аварії, залишаючи вас самостійно розбиратися зі збитками ДТП і що робити, коли винуватець покидає місце ава...

ДТП і що робити, коли винуватець покидає місце аварії, залишаючи вас самостійно розбиратися зі збитками

Отключить рекламу
ДТП і що робити, коли винуватець покидає місце аварії, залишаючи вас самостійно розбиратися зі збитками - c43223fcc165ba757f6aedb4f50c51c3.jpg

ДТП саме по собі – неприємна ситуація, але ще гірше, коли винуватець покидає місце аварії, залишаючи вас самостійно розбиратися зі збитками. Якщо ви маєте чинний страховий поліс ОСЦПВ, скористайтеся наступним алгоритмом дій:

Пользуйтесь консультацией: Работает ли на практике европротокол? Как и в каких случаях можно составить европротокол при ДТП?

1. Зафіксуйте дані про водія-втікача. Постарайтеся запам'ятати номер машини та прикмети водія, за можливості, зробіть фото або відео машини-втікача.

2. Увімкніть аварійну сигналізацію та поставте знак аварійної зупинки. Викличте поліцію за номером 102 для фіксації факту ДТП та втікання винуватця.

3. Зберіть додаткове підтвердження факту ДТП з винуватцем-втікачем. Поки очікуєте поліцію, пошукайте свідків події, запишіть їх дані та контакти; перевірте за можливості, чи є на місці відеофіксація.

4. Оформіть ДТП та отримайте довідку Ф2 про обставини ДТП, шляхом звернення до підрозділу поліції.

5. Звернутися до МТСБУ. Після фіксації ДТП та за наявності поліса ОСЦПВ, необхідно звернутися за виплатою страхового відшкодування до МТСБУ. Ви можете надіслати документи поштою або подати їх в електронному вигляді.

Користуйтеся консультацією: Що таке регресний позов, або відповідальність водія при ДТП

☝️Обов’язково, протягом ТРЬОХ робочих днів з моменту настання події.

Для оформлення заяви, вам знадобляться такі документи:

▪️Страховий поліс ОСЦПВ на пошкоджений автомобіль.

▪️Копія паспорта та ІПН.

▪️Документи, в яких зафіксовано факт аварії: схема ДТП, оформлена поліцією, та пояснення.

▪️Довідка Ф2 про обставини ДТП.

Для прискорення виплати відшкодування може знадобитися копія рішення суду, яка підтвердить відповідальність іншого учасника ДТП, медичні довідки про стан здоров'я потерпілого (у т. ч. про тимчасову непрацездатність). Представники МТСБУ мають право зв'язатися зі свідками аварії для відновлення повної картини подій, оглянути пошкоджене авто, виконати інші дії.

Користуйтеся консультацією: Що робити постраждалому при ДТП по полісу автоцивілки?

🔰Прийняття рішення МТСБУ про регламентні виплати (або аргументація причини відмови, якщо не подано будь-які документи) відбувається протягом 90 днів з дня подання заяви на виплату страхового відшкодування.

  • 1645

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1645

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст