Главная Ссылки ... Доступні кредити для бізнесу

Доступні кредити для бізнесу

Відкриття власної справи чи розвиток вже існуючого бізнесу завжди потребує значних фінансових вкладень. Не всі власники мають достатньо власних коштів для задоволення потреб бізнесу, особливо якщо це маленьке підприємство. Найбільш гостро питання нестачі коштів для невеликого бізнесу постало в період запровадження суворих карантинних обмежень. Виходом із ситуації може бути банківський кредит, але далеко не всі підприємці впевнені в тому, що зможуть платити досить високі відсотки за звичайними позиками. На допомогу малому та середньому бізнесу прийшла держава, запровадивши програму “Доступні кредити 5-7-9%”.

Умови кредитування

Програма передбачає пільгове кредитування інвестиційних проєктів для мікро-, малого та середнього бізнесу з такими умовами:

  1. Відсоткова ставка за позикою складає 5, 7 або 9% в залежності від розміру підприємства та терміну його діяльності.
  2. Сума — до 50 млн грн.
  3. Термін кредитування — до 5 років;
  4. Цільове призначення — фінансування інвестиційних проєктів.
  5. Власний внесок позичальника — 10% для бізнесу, що діє довше 12 місяців, та 20% для новоствореного бізнесу.

Спеціально для підтримки малого бізнесу в умовах карантину в програмі запроваджено антикризовий пакет кредитування обігових коштів та кредити на рефінансування – обидва з відсотковою ставкою 3%.

Хто може отримати доступний кредит

Державний кредит на розвиток бізнесу можуть отримати підприємства різних галузей економіки, якщо вони відповідають таким критеріям:

  • юридична особа або фізична особа-підприємець;
  • бізнес, який веде свою діяльність більше як 12 місяців або новостворене підприємство з терміном дії до 12 місяців;
  • прибутковий бізнес хоча б 1 рік із двох останніх звітних;
  • річний обсяг виручки не перевищує 100 млн грн;
  • не має прострочених позик чи судових позовів.

Де отримати доступний кредит

Агропросперіс Банк восени 2020 року долучився до участі у державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”, тому пільгове фінансування можна отримати саме тут. Для цього потрібно звернутися за телефоном контакт-центру або за контактами, вказаним на сайті в розділі програми. Там також є вся необхідна інформація щодо умов програми кредитування та вимог програми до позичальників. Програма стартувала у лютому 2020 року і за півтора року бізнес отримав майже 55 млрд грн доступних кредитів під пільгові відсотки. Скористайтеся вигідною пропозицією і ви та отримайте фінансування в Агропросперіс Банку.

Просмотров : 594
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст