Главная Блог ... Новости До 1400 євро компенсації за скасований авіарейс чи втрачений багаж - сервіс AirLaw.Pro До 1400 євро компенсації за скасований авіарейс чи...

До 1400 євро компенсації за скасований авіарейс чи втрачений багаж - сервіс AirLaw.Pro

эксклюзив
Отключить рекламу
До 1400 євро компенсації за скасований авіарейс чи втрачений багаж - сервіс AirLaw.Pro - tn1_do_1400_evro_kompensatsii_za_skasovaniy_aviareys_chi_vtracheniy_bagag_servis_airlaw_pro_5e105423c9677.png

З давніх давен святкування різдвяних та новорічних свят завжди було пов’язано з дивами. В ці дні діти мріють про подарунки, дорослі з нетерпінням чекають на вихідні та святкові дні, а всі разом сподіваються на щось яскраве, несподіване та незабутнє.

Як організувати святкування, з ким це зробити та в якому куточку планети, кожний обирає самостійно. Для одного найкраще святкування Різдва та Нового року вдома, у колі рідних та близьких людей, а для іншого - подалі від снігу, морозу і поближче до пальм.

Однак, повітряні подорожі у довгоочікувану святкову відпустку не завжди проходять так, як очікується. Затримки, скасування, перепродажі рейсів, проблеми з багажем, і це все неповний перелік проблем з якими стикаються пасажири авіакомпаній під час своїх подорожей.

У грудні 2019 року компанія із захисту прав пасажирів - AirLaw.Pro провела опитування, в результаті якого стали відомі просто шокуючі факти, а саме:

із 55 пасажирів (громадян України)

тільки 5 чули про те, що у них є якісь права, як пасажирів авіарейсів,

і тільки 2 виконали всі необхідні дії, щоб в подальшому отримати фінансову компенсацію від авіакомпанії.

Проте, найсумніше те, що жоден із цих пасажирів не скористався своїм право та не звернувся до авіакомпанії з вимогою про виплату компенсації за неналежне виконання договору перевезення. Адже купуючи квиток на авіарейс, пасажир укладає договір з авіакомпанією на внутрішнє або міжнародне повітряне перевезення, і у сторін виникають, як права, так і обов’язки.

Разом з тим, з незрозумілих причин та обставин громадянам України, в більшості випадків, легше добряче поскаржитися на перевізника-винуватця в соціальних мережах, не жаліючи в коментарях епітетів і порівнянь, ніж підготувати скаргу до авіакомпанії та відстояти свої права.

Спостерігаючи зі сторони, все це може нагадати емоційно-інформаційну хвилю, яка підіймається, збирає «лайки», «репости», «коментарі», а згодом падає, і всі про цю «яскраву» новину дуже швидко забувають.

В той момент як права пасажирів-громадян України порушуються щодня. Тільки за останні місяці 2019 року були широко висвітлені в ЗМІ випадки відмови пасажирам в перевезенні на рейсах в Міжнародному аеропорту міста Рига (близько 40 осіб громадян України), в Міжнародному аеропорту міста Франкфурт (близько 30 осіб), і інших аеропортах Європейського Союзу.

При цьому, маючи майже ідентичне законодавство в авіаційній галузі, як і в Європейському Союзі, громадяни України фактично залишаються майже незахищеними від противоправних дій авіаперевізників. Так як останні створюють будь-які перепони аби тільки не виплачувати компенсацію та не відшкодовувати збитки.

То ж, щоб не залишати цей статус-кво незмінним, компанія AirLaw.Pro розробила спеціальний «Check-list Авіапасажира», в якому зазначено порядок дій та права пасажира у разі виникнення проблем з рейсом або багажем.

«Check-list Авіапасажира» надається кожному бажаючому, хто підписався на сторінку в соціальній мережі компанії в Instagram. Ця маленька, але корисна пам’ятка допоможе не розгубитися у випадку скасування рейсу, або пошкодження багажу, а виконати всі необхідні дії щоб збільшити шанси на отримання компенсації від авіакомпанії.

Отже, бажаємо усім громадянам України в новому 2020 році численних цікавих подорожей без проблем і перешкод, якщо ж раптом щось піде не так… необхідно спокійно достати «Check-list Авіапасажира» та крок за кроком виконати всі пункти.

Пам’ятайте, що кожний попереджений пасажир, який знає про свої права та порядок дій в тій чи іншій збійній ситуації під час подорожі, це – озброєний знаннями пасажир.

https://www.airlaw.pro

 • 3293

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 3293

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст