Главная Ссылки ... Державний аукціон конфіскату - що це таке і як відбувається Державний аукціон конфіскату - що це таке і як від...

Державний аукціон конфіскату - що це таке і як відбувається

ТОВ "Електронні торги України" – це майданчик, на якому проводяться аукціони конфіскованого майна. Завдяки державній закупівлі Прозорро кожен українець може стати власником майна, яке перейшло до державного управління після арешту чи конфіскації.

Яке конфісковане майно підлягає продажу на аукціоні?

Де купити конфіскат і як вигідно вкласти кошти? Український аукціон конфіскату дає можливість придбати нерухомість, земельні ділянки, сировину, техніку та інше майно за зниженими цінами.

Завдяки прозорій системі реалізації конфіскованого та арештованого майна можна слідкувати, як йдуть торги в онлайн режимі. Таким чином кожна людина, яка зареєструвалась на сайті продажу конфіскованого майна має рівні права з іншими учасниками аукціону. Це дає шанс розвитку чесного конкурентного середовища.

Адже раніше до появи державного аукціону ProZorro часто продаж вилученого майна здійснювалась за корупційними схемами. Вартість навмисно занижували, а конфісковане майно переходило у руки вузькому колу власників.

Що можна придбати на аукціоні конфіскату?

  • Нерухомість (житлову та комерційну)
  • Земельні ділянки
  • Транспорт
  • Деревину
  • Чорний та кольоровий метал
  • Дозволи на користування надрами
  • Побутову та комп’ютерну техніку
  • Меблі
  • Товари широкого вжитку: одяг, взуття, різні шкіряні та текстильні вироби
  • Продукти харчування та багато іншого.

До того ж кожен учасник аукціону Прозорро може за вигідною ціною взяти в оренду приміщення чи ділянку землі для ведення бізнесу чи приватних цілей. Також є можливість орендувати залізничні вагони чи контейнери.

Як відбувається продаж конфіскату на електронних торгах?

Товари, конфісковані митною службою або майно, вилучене державою після завершення судового процесу потрапляє до системи ТОВ "Електронні торги України". Кожен лот розподіляється за категорією до якої належить, отримує власний ID номер та стартову вартість.

Учасники аукціону реєструються у системі та обирають необхідну категорію майна, якою цікавляться. Наприклад, якщо у ваших планах придбання земельної ділянки – переходить у розділ електронні земельні торги.

Біля кожного лоту вказан організатор торгів, призначення ділянки, її вартість, місце розташування та термін закінчення аукціону. Одним кліком ви можете подати заявку та прийняти участь у торгах. Для цього вам доведеться сплатити реєстраційний внесок. Після закінчення аукціону внески повертаються усім учасником аукціону.

Ви можете зробити сортування лотів згідно конкретної локації, обираючи необхідний регіон чи місто, яке вас цікавить.

Користуватися платформою Ubiz дуже зручно як з комп’ютера та і зі смартфона. Ви можете відслідковувати за торгами з будь якої країни світу та бути впевненим у прозорості та чесності ведення аукціону.

Якщо у вас будуть виникати окремі питання щодо організації та проведення аукціону, ви завжди можете звернутися до служби підтримки та отримати необхідні відповіді.

За матеріалами: https://ubiz.ua/

Просмотров : 3307
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст