Главная Ссылки ... Чому у вас все ще немає повербанку?

Чому у вас все ще немає повербанку?

Етапи еволюції телефонів в цілому зайняли небагато часу. Знадобилося близько 150 років, щоб перші стаціонарні пристрої для зв’язку нинішнє покоління почало вважати раритетом. Сучасним людям набагато зручніше використовувати компактний сенсорний смартфон.

Сьогодні багатьом важко навіть уявити, як попередникам тонких і багатофункціональних гаджетів вдалося протриматися на плаву так довго, адже сидіти біля трубки було незручно, та й застати вдома потрібну людину вважалось за велике везіння. Однак, модернізовані девайси часто дають зрозуміти це своїм власникам. Досить мобільному пристрою розрядитися, як починається ціла катастрофа. Ті, хто, наприклад, не встигли купити повербанк Baseus чи забули його вдома, шукають місце, де можна було б “привести до тями” свій смартфон/планшет.

Проте розетки у приміщеннях є в обмеженій кількості, а подекуди батарея сідає в тих місцях, де зовсім немає електричної мережі. Таке може трапитись геть з кожним, адже навіть найбільш дорогі бренди не в силах придумати таке оснащення, що могло б витримати все навантаження.

Переваги портативних елементів живлення можна перераховувати годинами, їх користь неможливо переоцінити, проте… Декому ж це все ще вдається робити, не маючи змоги перевірити свої припущення на практиці.

Спростовуємо негативні твердження

  1. Повербанк поганий подарунок.Уявіть, що близька вам людина деякий час не виходила на зв’язок, а іншої можливості перевірити, чи все гаразд, немає. Всього лиш розряджений телефон, але скільки хвилювань.Піклуючись про знайомих та рідних, ви можете зробити їм приємний та корисний подарунок у вигляді портативної батареї для смартфона.
  2. Швидко забруднюється та пошкоджується поверхність.Звісно, чохлів для повербанків немає в тренді серед аксесуарів, тому існує думка, что таке доповнення згодом не підкреслюватиме статус свого власника, а навпаки, негативно вплине на імідж. Насправді ж не варто хвилюватись за зовнішній вигляд батареї: виробники з гарною репутацією насичують ринок якісними товарами, що залишатимуться цілими навіть після декількох падінь.
  3. Один повербанк для одного пристрою.Звичайно, так думають не всі, але левова частка тих, хто ще не придбав собі аксесуар, вважають, що його потрібно міняти разом зі старим телефоном. Це не так. Навіть якщо ви з часом купуєте собі новенький смартфон з зовсім іншим “гніздом”, повербанк можна буде під’єднати й до нього. Кабелі, як правило, універсальні, а в багатьох сервісах можна знайти спеціальні перехідні елементи, якщо чогось в комплекті не вистачає.

Навіть нові акумулятори для телефонів під’єднують до повербанків. Не зволікайте та дозвольте телефону бути завжди мобільним.

"Джерело: mobo.net.ua"

Просмотров : 442
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст