Главная Ссылки ... Чому послуги реставрації ванн користуються попитом Чому послуги реставрації ванн користуються попитом...

Чому послуги реставрації ванн користуються попитом

При облаштуванні ванної кімнати кожен самостійно обирає, що встановити – душову кабіну чи ванну. Вибір залежить від того, хто проживає у будинку, чому надає перевагу. Багато хто робить вибір на користь ванн, особливо якщо попередньо дана сантехника уже була встановлена.

Звичайно, в процесі експлуатації ванна з часом дещо втрачає свій зовнішній вигляд. Наприклад, з'являються мікротріщини покриття, затертості, а іноді навіть наліт або забруднення, які щільно в'їдаються в структуру покриття. Навіть якщо за станом ванни ретельно слідкувати і доглядати, з часом експлуатаційні особливості все-рівно поступово знижуються. Замінювати ванну на нову зовсім нераціонально, оскільки її вартість досить велика. Крім того, розміри та інші параметри ванни вже підібрані відповідно до проведеного ремонту, тому заміна сантехники може потягнути за собою необхідність робити нові ремонтні роботи.

Дати вашій ванній нове життя досить легко, звернувшись до спеціалістів і провівши її реставрацію. Якісні послуги по реставрації ванни різними способами надає фірма «Люкс ванна» у Львові, завдяки чому ви отримаєте абсолютно відновлену ванну, витративши значно менше коштів. Реставрація ванн у Львові здійснюється різними способами, в тому числі, проводиться емалювання. Вам можуть запропонувати наливну ванну та ванну у ванній.

Досить бюджетним є спосіб емалювання, при якому емаль наноситься пензликом в два або три шари. При цьому термін служби такого покриття становитиме в межах одного року. Набагато надійнішим і витривалішим до механічних пошкоджень є технологія «наливна ванна», де в якості покриття використовується акрил. Товщина нанесеного шару тут значно більша – до 7,2 міліметра, та й термін служби при цьому значно більший – до 15 років.

Якщо говорити про спосіб «ванна в ванній», то він є найдорожчим, але й найефективнішим. У даному випадку у стару ванну вклеюється новій вкладиш, який може служити також до 15 років.

Замовивши послугу реставрації ванни, ви зможете самостійно вибрати, яким чином її провести, спираючись на висновки спеціалістів компанії. При цьому реставрації підлягають будь-які ванни, як сучасні акрилові, так і старовинні чавунні. Реставрація чавунної ванни здійснюється з використанням якісних матеріалів, які є стійкими до механічних пошкоджень, не тріскаються, не жовтіють, що надає вашій сантехниці гарноий зовнішній вигляд надовго. Чавунна ванна є досить надійною та якісною, тому набагато ефективніше відновити іі покриття, ніж замінити сантехнику повністю.

Відновлення ванн будь-яким способом виконується на дому, без демонтажу та пошкодження елементів ремонту. Роботи виконують кваліфіковані спеціалісти, які з допомогою необхідного обладнання та якісних матеріалів нададуть нове життя вашій ванні. Вже через дві доби ви зможете користуватися ванною та насолоджуватись її новизною. При належному догляді та використанні підходящих миючих засобів оновлена ванна може прослужити вам ще доволі довгий час, до п'ятнадцяти років, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

https://luxvanna.com.ua/

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст