Чи потрібно викликати ритуального агента, якщо померла близька людина

Коли настає смерть людини, багато хто не знає, що робити далі. Це складно зробити, не тільки у фізичному плані, а й у психологічному плані, як доведеться спілкуватися з лікарем-патологоанатомом, співробітниками цвинтаря та іншими людьми, пов'язаними з ритуальними послугами. Саме тому дуже багато хто звертається до похоронних бюро, співробітники яких підтримають у хвилини горя та професійно організують похорон.

Що можуть ритуальні агенти

На жаль, ритуальний агент безкоштовно не працює. Однак є похоронні агенції, які пропонують мінімальну ціну на свої послуги, особливо при організації бюджетного похорону. У Києві такою організацією є Ритуал 24. Детально про їхні послуги можна ознайомитись на сайті https://ritual24.com.ua/orhanizatsiya-pohoronu/.

Тож чим родичам померлого можуть допомогти ритуальні агенти, давайте розберемося:

 • З усіх питань організації похорону проконсультує ритуальний агент безкоштовно.

 • Самі зберуть документи у різних організаціях, замовлять медичне розтин (за потреби).

 • Допоможуть підібрати ритуальне приладдя (труну, одяг, вінки, хрест, штучні квіти та інші аксесуари).

 • Підберуть ритуальний транспорт як для перевезення тіла померлого в морг, так і для пересування рідних та близьких на цвинтар, у кафе та після додому.

 • Оформлять родинне поховання, якщо це буде можливо, або підберуть місце на цвинтарі.

 • Замовлять копку могили, погодять дату проведення похорону, орендують зал для відспівування та прощання з померлим.

 • Допоможуть організувати поминальний обід у кафе чи ресторані, виберуть найбільш відповідне меню згідно з закладеним бюджетом.

 • Організують обряд відспівування та інші дії, залежно від того, яке віросповідання у покійного.

Професійні ритуальні агенти компанії Ритуал 24 приїжджають лише за дзвінком родичів, працюють за договором надання послуг у суворій відповідності до прайсу. З собою вони привезуть каталог похоронної продукції, щоби близькі змогли вибрати все необхідне.

Переваги ритуальних агентів

Головне, чому сім'ї померлих звертаються до послуг ритуальних служб – відсутність клопоту при організації процесу поховання. Також до переваг ритуальних агентів належить таке:

 • Вони візьмуть на себе всі проблеми, самі домовляться з усіма службами та підготують пакет документів або скажуть, де це можна зробити самостійно.

 • Усі процедури будуть проведені в найкоротший термін, оскільки агенти мають великий досвід роботи у похоронній сфері.

 • Вони проводять узгодження всіх процесів під час похорону, згладжують можливі конфлікти та вирішують будь-які проблеми.

До всіх клієнтів професійні співробітники знаходять індивідуальний підхід. У них можна замовити проведення як бюджетного, так і VIP-похорону в Україні. Вони дуже делікатно спілкуються з родичами, розуміючи біль втрати близької людини, не нав'язують послуги, а пропонують найнеобхідніше. Усі додаткові послуги клієнт може обрати самостійно. За рахунок того, що ритуальні агенти допомагають сім'ям загиблих, до послуг звертаються досить часто.

0