Главная Ссылки ... Чи потрібно викликати ритуального агента, якщо померла близька людина Чи потрібно викликати ритуального агента, якщо пом...

Чи потрібно викликати ритуального агента, якщо померла близька людина

Коли настає смерть людини, багато хто не знає, що робити далі. Це складно зробити, не тільки у фізичному плані, а й у психологічному плані, як доведеться спілкуватися з лікарем-патологоанатомом, співробітниками цвинтаря та іншими людьми, пов'язаними з ритуальними послугами. Саме тому дуже багато хто звертається до похоронних бюро, співробітники яких підтримають у хвилини горя та професійно організують похорон.

Що можуть ритуальні агенти

На жаль, ритуальний агент безкоштовно не працює. Однак є похоронні агенції, які пропонують мінімальну ціну на свої послуги, особливо при організації бюджетного похорону. У Києві такою організацією є Ритуал 24. Детально про їхні послуги можна ознайомитись на сайті https://ritual24.com.ua/orhanizatsiya-pohoronu/.

Тож чим родичам померлого можуть допомогти ритуальні агенти, давайте розберемося:

 • З усіх питань організації похорону проконсультує ритуальний агент безкоштовно.

 • Самі зберуть документи у різних організаціях, замовлять медичне розтин (за потреби).

 • Допоможуть підібрати ритуальне приладдя (труну, одяг, вінки, хрест, штучні квіти та інші аксесуари).

 • Підберуть ритуальний транспорт як для перевезення тіла померлого в морг, так і для пересування рідних та близьких на цвинтар, у кафе та після додому.

 • Оформлять родинне поховання, якщо це буде можливо, або підберуть місце на цвинтарі.

 • Замовлять копку могили, погодять дату проведення похорону, орендують зал для відспівування та прощання з померлим.

 • Допоможуть організувати поминальний обід у кафе чи ресторані, виберуть найбільш відповідне меню згідно з закладеним бюджетом.

 • Організують обряд відспівування та інші дії, залежно від того, яке віросповідання у покійного.

Професійні ритуальні агенти компанії Ритуал 24 приїжджають лише за дзвінком родичів, працюють за договором надання послуг у суворій відповідності до прайсу. З собою вони привезуть каталог похоронної продукції, щоби близькі змогли вибрати все необхідне.

Переваги ритуальних агентів

Головне, чому сім'ї померлих звертаються до послуг ритуальних служб – відсутність клопоту при організації процесу поховання. Також до переваг ритуальних агентів належить таке:

 • Вони візьмуть на себе всі проблеми, самі домовляться з усіма службами та підготують пакет документів або скажуть, де це можна зробити самостійно.

 • Усі процедури будуть проведені в найкоротший термін, оскільки агенти мають великий досвід роботи у похоронній сфері.

 • Вони проводять узгодження всіх процесів під час похорону, згладжують можливі конфлікти та вирішують будь-які проблеми.

До всіх клієнтів професійні співробітники знаходять індивідуальний підхід. У них можна замовити проведення як бюджетного, так і VIP-похорону в Україні. Вони дуже делікатно спілкуються з родичами, розуміючи біль втрати близької людини, не нав'язують послуги, а пропонують найнеобхідніше. Усі додаткові послуги клієнт може обрати самостійно. За рахунок того, що ритуальні агенти допомагають сім'ям загиблих, до послуг звертаються досить часто.

Просмотров : 6996
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст