Центри надання адміністративних послуг: швидкий пошук та обслуговування

Громадяни України все частіше надають перевагу отриманню різноманітної інформації в режимі онлайн. Щоб задарма не витрачати час на відвідування державних інстанцій, органів та служб, можна скористатися корисним додатком Дія для отримання потрібних послуг. На одній із сторінок сервісу є повний перелік ЦНАП, що суттєво скорочує пошук користувачами необхідних відомостей. Дані представлено у форматі реєстру, який містить код та назву всіх чинних на території країни центрів надання адміністративних послуг.

Що таке ЦНАП

У кожної людини рано чи пізно виникає необхідність отримати певні послуги в органах державної влади, місцевого самоуправління та інших службах. Доступність та висока якість таких послуг, їхня наближеність до громадян є неодмінною умовою плідної співпраці населення та державних структур. Центри надання адміністративних послуг – це організації, функціонування яких спрощує взаємодію влади та громадян. Звернення до ЦНАП надає можливість швидко отримати потрібну консультацію або необхідні відомості щодо особливостей надання тієї чи іншої послуги. Мета роботи центрів полягає в наступному:

● підвищення якості адміністративних послуг;

● оперативне опрацювання заяв та запитів;

● поліпшення ставлення громадян до держапарату;

● зменшення терміну очікування відповідей та рішень;

● документальне оформлення результатів запитів.

Адміністратори ЦНАП виступають свого роду посередниками між населенням та владою. Їхня робота полягає в ефективному та оперативному наданні потрібних послуг всім категоріям громадян у найкоротший термін та з мінімальною кількістю звернень заявників.

Повний реєстр центрів

На території України працюють сотні ЦНАП, і кількість таких організацій постійно зростає. Відтепер громадянам не потрібно витрачати час на візити до декількох інстанцій та органів, щоб вирішити одне питання. Всю необхідну інформацію щодо базових адміністративних послуг надають у ЦНАП. Реєстр на порталі Дія призначений для:

● швидкого пошуку центру в області мешкання користувача;

● отримання інформації щодо повної назви ЦНАП;

● миттєвого знаходження коду організації.

Центри адміністративних послуг працюють за принципом «єдиного вікна», коли громадянин може отримати всі потрібні відомості в одного адміністратора. В ЦНАП, наприклад, можна зареєструвати місце проживання, отримати паспорт, екологічний дозвіл, вирішити питання з нерухомим майном та сотні інших корисних послуг. Для пошуку центру треба зайти на портал Дія та скористатися запропонованим реєстром.

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст