Главная Ссылки ... Центри надання адміністративних послуг: швидкий пошук та обслуговування Центри надання адміністративних послуг: швидкий по...

Центри надання адміністративних послуг: швидкий пошук та обслуговування

Громадяни України все частіше надають перевагу отриманню різноманітної інформації в режимі онлайн. Щоб задарма не витрачати час на відвідування державних інстанцій, органів та служб, можна скористатися корисним додатком Дія для отримання потрібних послуг. На одній із сторінок сервісу є повний перелік ЦНАП, що суттєво скорочує пошук користувачами необхідних відомостей. Дані представлено у форматі реєстру, який містить код та назву всіх чинних на території країни центрів надання адміністративних послуг.

Що таке ЦНАП

У кожної людини рано чи пізно виникає необхідність отримати певні послуги в органах державної влади, місцевого самоуправління та інших службах. Доступність та висока якість таких послуг, їхня наближеність до громадян є неодмінною умовою плідної співпраці населення та державних структур. Центри надання адміністративних послуг – це організації, функціонування яких спрощує взаємодію влади та громадян. Звернення до ЦНАП надає можливість швидко отримати потрібну консультацію або необхідні відомості щодо особливостей надання тієї чи іншої послуги. Мета роботи центрів полягає в наступному:

● підвищення якості адміністративних послуг;

● оперативне опрацювання заяв та запитів;

● поліпшення ставлення громадян до держапарату;

● зменшення терміну очікування відповідей та рішень;

● документальне оформлення результатів запитів.

Адміністратори ЦНАП виступають свого роду посередниками між населенням та владою. Їхня робота полягає в ефективному та оперативному наданні потрібних послуг всім категоріям громадян у найкоротший термін та з мінімальною кількістю звернень заявників.

Повний реєстр центрів

На території України працюють сотні ЦНАП, і кількість таких організацій постійно зростає. Відтепер громадянам не потрібно витрачати час на візити до декількох інстанцій та органів, щоб вирішити одне питання. Всю необхідну інформацію щодо базових адміністративних послуг надають у ЦНАП. Реєстр на порталі Дія призначений для:

● швидкого пошуку центру в області мешкання користувача;

● отримання інформації щодо повної назви ЦНАП;

● миттєвого знаходження коду організації.

Центри адміністративних послуг працюють за принципом «єдиного вікна», коли громадянин може отримати всі потрібні відомості в одного адміністратора. В ЦНАП, наприклад, можна зареєструвати місце проживання, отримати паспорт, екологічний дозвіл, вирішити питання з нерухомим майном та сотні інших корисних послуг. Для пошуку центру треба зайти на портал Дія та скористатися запропонованим реєстром.

Просмотров : 491
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст