Отзывы (6)

Алексей
5.00
Спасибо за роботу! Отзыв на заявление банка написано своевременно. Помогли избавиться от неустойки. С нетерпением жду следующего заседания. Надеюсь, что останется только тело кредита (как мне объяснили - это возможно).
TamogKiev
5.00
Щиро дякуємо колективу юридичної компанії "Вікторем" за своєчасність, оперативність та відповідальність при наданні послуг.
Директор
5.00
Зізнаюся, не був впевнений, що через подібний сайт зможу знайти потрібну організацію в такий короткий термін. Дуже задоволений швидкістю реагування та якістю надання послуг. Нарешті знайшов адвоката, який буде представляти інтереси в Господарських судах усіх інстанцій.
Иван
5.00
Дякую за швидке та якісне складання позовної заяви про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати Розраховую на подальше представлення моїх інтересів в суді.
Люся
5.00
Скаргу задоволено! Дii замовника визнано неправомiрними i зобов'язано внести змiни до тендерноi документацii. Захистити своi права в АМК - можливо! Дякуэмо!
Люся
1.00
Дуже вдячні за професійний підхід та швидке реагування. Жалоба до Антимонопольного комітету була підготовлена оперативно та грамотно. Суттєві запитання, увага до дрібниць - відчувається досвід та знання своєї справи.

Публикации (10):

Ещё
Ещё

фото

Свидетельства и награды.

1