Главная Блог ... Новости Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть судити поки Тупицький у розшуку Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть ...

Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть судити поки Тупицький у розшуку

Отключить рекламу
Бухгалтерку Конституційного суду Осницьку будуть судити поки Тупицький у розшуку - 8ff31d946496b0b85f6197f7198f3acb.jpg

Голосіївський районний суд Києва продовжуватиме розгляд справи щодо головного бухгалтера Конституційного Суду України Наталії Осницької в загальному порядку.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 22 серпня, якою зупинено провадження щодо ексголови КСУ Олександра Тупицького і оголошено його у розшук.

За версією обвинувачення, ексголова Конституційного суду за попередньою змовою з головним бухгалтером Наталією Осницькою втрутилися в роботу автоматизованої системи дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України при підписанні електронних бухгалтерських документів.

Згадайте новину: Кінець "епопеї" навколо Тупицького: у КСУ його замінила нова суддя - Оксана Грищук

Справа надійшла до суду ще в листопаді 2021-го, але підготовче засідання так і не вдалося провести.

З квітня 2022-го Тупицький на судові виклики не з’являється. У березні 2022 з родиною він залишив територію України та постійно проживає у місті Відень (Австрія). Офіційні дані про те, що обвинувачений перетинав державний кордон — відсутні. Обставини перетину Тупицьким державного кордону розслідуються у іншому кримінальному провадженні.

На 22 серпня Тупицький подав клопотання про участь у судовому засіданні по відеоконференції за допомогою власних засобів. У клопотанні зазначив, що 17 березня 2022 залишив територію України через збройну агресією Російської федерації. Наразі разом із родиною проживає у столиці Республіки Австрія як особа, яка отримала тимчасовий захист від війни. Посилався на те, що допомагає дружині у вихованні трьох малолітніх дітей, один з яких є новонародженим. Вважає, що у разі повернення на територію України, враховуючи ракетні обстріли, існує реальна небезпека його життю та здоров’ю, тому просив визнати причини неявки з поважних причин.

Втім, суд визнав неявку Тупицького неповажною. У клопотанні про відеоконференцію також відмовлено. Суд вважає, що проживання разом із родиною закордоном та введений на території України військовий стан, не є такими, що об’єктивно унеможливлюють появу Тупицького в засіданні. На думку суду, ці обставини не є винятковими, щоб проводити судове засідання в режимі відеоконференції із обвинуваченим за допомогою його власних засобів.

Згадайте новину: ДБР розслідує справу про втечу за кордон ексголови Конституційного Суду Тупицького

Ще 27 травня ухвалою Подільського районного суду Києва Тупицького оголосили в міжнародний розшук в іншій кримінальній справі, де він також є обвинуваченим.

Беруться до уваги конкретні обставини як цієї справи, так і наявність іншого нерозглянутого кримінального провадження, припинення повноважень Тупицького як судді Конституційного Суду (15 травня 2022 року — ред.), постійне проживання на території іншої держави тощо.

Голосіївський суд Києва ухалив заочно обрати Тупицькому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а також оголосити його в міжнародний розшук у даному кримінальному провадженні.

Справа щодо Тупицького зупиняється. Щодо головної бухгалтерки КСУ Наталії Осницької слухання продовжиться у загальному порядку. Найближче засідання там планується 22 вересня.

 • 1634

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1634

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст