01.12.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Бідолашний Лещенко: і знижку 2 мільйона продув, і з співробітниками НАЗК проблеми має

Депутат стверджує, що не мав майже двомільйонної знижки під час купівлі скандальної квартири.

Народний депутат України Сергій Лещенко вважає зведеним наклепом звинувачення Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) щодо знижки під час покупки квартири.

Сьогодні в НАЗК заявили, що Лещенко купив скандальну квартиру в центрі Києва, отримавши 1,8 млн грн знижки.

"Ніяких знижок я не отримував. Ці гроші є тільки в уяві співробітників НАЗК. Є оголошення агентств нерухомості з меншою ціною квартири. Є інші покупці, які придбали дешевше. Є свідки моїх переговорів", - зазначив нардеп.

Згадайте новину: Холодницький доручив НАБУ перевірити законність покупки квартири Лещенком

Він також розповів, що 30 листопада на адресу Верховної Ради йому прийшло запитане запрошення від НАЗК прийти і дати пояснення.

"Однак замість пояснень на мене вже чекала налаштована відеокамера - і співробітник НАЗК повідомив, що буде знайомити мене з протоколом про адміністративне правопорушення", - зазначив Лещенко. За його словами, відмовившись давати пояснення без адвоката, він повідомив співробітнику НАЗК, що сконтактує зі своїм захисником і повідомить агентству про дату і час свого візиту.

"Але вже сьогодні о 9-ій ранку НАЗК, не чекаючи на дзвінок від мене, оприлюднило наклепницьке повідомлення", - констатував Лещенко.

Нагадаємо, у вересні стало відомо, що Лещенко купив величезну квартиру в центрі Києва за 7,5 млн грн, що викликало резонанс у суспільстві. Сам депутат заявив, що на покупку цієї квартири його спонукало вбивство журналіста Павла Шеремета.

Вспомните новость: Очень глупое оправдание квартиры Лещенко официальным мужем его подруги

«Вчора зранку на адресу Верховної Ради прийшло запрошення від НАЗК прийти до них та дати пояснення (лист - на фото)…прибув о 17:30 з документами. Однак замість пояснень на мене вже чекала налаштована відеокамера, співробітник НАЗК повідомив, що буде знайомити мене з протоколом про адміністративне правопорушення. На що я відповів, що наполягаю на присутності свого адвоката – і це логічно, бо мене запрошували зовсім на інше».

За словами Лещенка, у зв’язку з зайнятістю адвоката він сказав, що згодом «повідомить про час і дату» візиту до НАЗК.

«Але вже сьогодні о 9 ранку НАЗК, не чекаючи дзвінка від мене, оприлюднили брехливе оголошення…Жодних знижок я не отримував…Є свідки моїх переговорів», – наголошує він.

Раніше сьогодні НАЗК повідомило, що у діях депутата виявлено ознаки адміністративного правопорушення. У НАЗК вважають, що при купівлі квартири загальною площею 192 квадратних метри вартістю 7 мільйонів 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва Лещенко «одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником». НАЗК вказує, що на момент придбання цього неруxомого майна Лещенко був народним депутатом і на нього поширюються вимоги статей 23, 24 закону «Про запобігання корупції».

Вспомните новость: Одолживший деньги на квартиру у девушки Лещенко обвинил Луценко в оформлении квартиры на подставноё лицо

У вересні 2016 року стало відомо, що Сергій Лещенко придбав квартиру у новобудові в історичному центрі Києва площею 192 квадратних метри за 7,5 мільйонів гривень (понад 300 тисяч доларів).

Лещенко пояснив, що частина суми, витраченої на придбання квартири, – це його заощадження як колишнього співвласника «Української правди», решта – позика. Депутат стверджує, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило вимог
антикорупційного законодавства України.

Сергій Лещенко, який написав низку матеріалів про корупцію у вищих ешелонах влади для видання «Українська правда», у 2014 році був обраний народним депутатом за партійними списками «Блоку Петра Порошенка».

Джерело: Facebook

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення