11.03.2015    Просмотров:  236
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Представника «чорного» ринку заарештовано за продаж іноземної валюти.Відтепер до реєстраційної системи можна звернутися через Інтернет.Формування найбільшої світової біржі знов скасовано.

Представника «чорного» ринку заарештовано за продаж іноземної валюти.Відтепер до реєстраційної системи можна звернутися через Інтернет.Формування найбільшої світової біржі знов скасовано. - arrested-foreig-currency-exchange-canceled-registration-system_550051ad84fbf.jpg

Представника «чорного» ринку заарештовано за продаж іноземної валюти

Відповідно до закону, що регламентує валютні операції в Україні , у Львові було оштрафовано молодого чоловіка, який незаконно продав на «чорному» ринку 5$. Незаконний продаж було здійснено на території Краківського ринку міста Львова, який вже давно прославився постійними діями тутешніх міняв. Оформлення протоколу щодо порушення закону відбулося представниками місцевої міліції, які випадково стали свідками незаконної купівлі-продажу.

В рамках проведення судового засідання, правопорушник повністю визнав себе винним. Тому його справу було розглянуто з точки зору адміністративного порушення, що передбачає накладання штрафу у розмірі 510-748 грн.

Нагадаємо, що закон України про валютні операції («Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті»)передбачає притягнення до відповідальності не тільки тих громадян, які продають іноземну валюту, але й тих, хто купує її на незаконній підставі. Причому, валюту, яку було куплено незаконно, конфіскують у правопорушника на користь держави.

На сьогодні найчастіше в судових вироках фігурує валюта від 5 до 20$. Також зустрічаються польські злоти в невеликому розмірі. Найбільше покарання, яке може бути встановлено на сьогоднішній день, становить 748 грн. Це значення не залежить від суми проданої валюти та країни її випуску.

Формування найбільшої світової біржі знов скасовано

Головний суд Європейського союзу у Люксембурзі не прийняв рішення щодо зміни статусу діючої заборони, яка не дозволяє об’єднання Нью-Йоркської та Німецької фондових бірж. Відповідне блокування злиття Nyse та Deutsche Börse було прийнято Єврокомісією ще в 2012 році.

Цього разу було зазначено, що основною метою злиття двох світових бірж є створення найкрупнішої фондової біржі в світі. Однак заборону не було скасовано і цього разу.

На такі дії в Deutsche Börse отреагували категорично: тут повідомляють, що приймають рішення суду, але планують подати апеляційні документи до найвищої інстанції – Європейського суду. Також тут дають пояснення тому, що Єврокомісія надає досить вузьке поняття «ринку», що говорить про те, що рішення не може бути розглянутим повністю.

Нагадуємо, зовсім недавно також було заблоковано злиття, на яке розраховували Європейська Euronext та Лондонська фондова біржа LSE. До речі, у січні цього року Ерік Берглоф, головний економіст ЄБРР, перейшов на посаду до Лондонської фондової біржі.

Відтепер до реєстраційної системи можна звернутися через Інтернет

Новини міністерства юстиції України сьогодні повідомили про те, що нещодавно було прийнято рішення про впровадження реформ щодо діючої реєстраційної служби. Відповідного до нього, вже в найближчий час буде впроваджено обслуговування громадян за допомогою нових онлайн-сервісів.

Як повідомляють у Міністерстві, єдина реєстраційна служба України – це найбільш взаємодіючий з громадянами службовий орган. Щороку сюди звертаються більш ніж 1.5 млн. громадян. Не дивно, що система повністю поринула в скарги щодо корумпованості дій, безкінечних черг та безпідставних відмов.

Згідно з рішенням, заява до реєстраційної служби буде прийматися в онлайн-режимі. Скоріше за усе, буде створена онлайн-система фронт- та бек-офісів. В особистому фронт-офісі будуть оброблятися та прийматися документи. Рішення про відмови чи прийняття документів щодо реєстрації будуть ухвалюватися в бек-офісі.

Окрім того, передбачається можливість сплачувати електроні послуги за видачею необхідної інформації з реєстраційної бази. Так, наприклад, користуючись власною кредитною карткою, Ви автоматично можете сплатити послугу та водночас отримати електронний витяг.

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: