Главная Блог ... Новости Говорила что "порешает"! Адвокатку «Ілляшев та партнери» взяли під варту з альтернативою 3,6 млн застави Говорила что "порешает"! Адвокатку «Ілляшев та пар...

Говорила что "порешает"! Адвокатку «Ілляшев та партнери» взяли під варту з альтернативою 3,6 млн застави

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 2

 • 0

 • 7333

Отключить рекламу
 - tn1_edde2351c2135d8f97993a9393545dc7_6092ffa341739.jpg

Печерський суд Києва застосував запобіжний захід до адвокатки АО «Юридична фірма «Ілляшев та партнери». Жінку помістили під варту з альтернативою застави 3,57 мільйона гривень.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 24 квітня.

Жінка підозрюється у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України).

У березні-квітні 2021 року адвокат нібито розробила план злочину, залучивши до його реалізації невстановлених на даний час службових осіб Міністерства юстиції України.

Знаючи, що в одного чоловіка триває судовий спір за земельні ділянки і минулого року нотаріус неправомірно оформив ці ділянки за ТОВ «БЦ ІНВЕСТБУД», адвокат і навстановлені службовці Мін’юсту вирішили використати інформацію на свою користь.

Потерпілий звернувся до суду про витребування ділянок. Для забезпечення позову суд арештував землю і заборонив реєстраційні дії з нею. Але 14 квітня 2021-го держвиконавець Бучанського міського відділу ДВС всупереч рішенню суду провів реєстраційні дії щодо спірних ділянок, а саме припинив обтяження.

На дії держвиконавця подали скаргу до Міністерства юстиції. Адвокат та її невстановлені спільники нібито вирішили ввести в оману потерпілого, переконавши, що можуть за гроші вплинути на вирішення Колегією скарги на дії державних реєстраторів, при цьому достовірно знаючи, що вплинути на всіх членів Колегії не вийде. До Колегії, зокрема, входять перший заступник Міністра юстиції України та заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації.

Адвокат начебто говорила, що діє безпосередньо від імені керівного складу Міністерства юстиції. Однак за прийняття позитивного рішення необхідно передати їй по 20 тисяч доларів США за кожну земельну ділянку, що загалом за вісім ділянок складає 160 тисяч доларів.

Жінка інструктувала батька власника ділянок, який діяв як представник, щоб 22 квітня він подав заяву про перенесення розгляду скарги за хворобою, не приходив на засідання Колегії, передав їй 160 тисяч доларів, після чого на початку наступного тижня нібито сформується новий склад Колегії, яка прийме потрібне рішення.

22 квітня приблизно о 15 годині батько власника ділянок зустрівся з адвокаткою біля будинку № 48 по вулиці Велика Васильківська у місті Києві. Жінка запропонувала поговорити і передати гроші в салоні її машини.

Адвокат отримала гроші і поклала їх на сидіння автівки. Лише 100 купюр були справжні, решта – імітаційні. Жінку одразу піймали на гарячому.

У судовому засіданні підозрювана повідомила, що під час затримання співробітники ДБР застосували до неї психічне та фізичне насильство, зокрема: залякування, погрози зґвалтування, нецензурну лайку, били колінами в поперек, по нирках, закручували та виламували руки і пальці з метою розблокування мобільного телефону, стискали обличчя та виривали волосся.

Захист вважає, що деталізація повідомлення про підозру не є достатньою для повного розуміння суті оголошеної підозри. На думку захисника, доказів, які б підтверджували факт вчинення злочину у слідчих немає і до матеріалів клопотання вони не долучені.

Але суд визнав підозру обґрунтованою і обрав жінці запобіжний захід – помістив під варту з можливістю звільнитися під заставу. Розмір застави суд визначив з огляду на суму, заволодіння якою інкримінується (160 тисяч доларів – еквівалент 4,5 млн грн), а також, враховуючи майновий стан підозрюваної.

Адвокатці у разі доведення вини загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 • 7333

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 7333

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст