Главная Ссылки ... Абразивоструйні рукави для пескоструя - який вибрати Абразивоструйні рукави для пескоструя - який вибра...

Абразивоструйні рукави для пескоструя - який вибрати

Робота піскоструйної установки неможлива без використання абразивоструйного рукава для пескоструя. Предназначение рукава цього типу входить в дані абразивного матеріалу під тиском. Абразивний матеріал, що поступає в сопло пескоструйного апарату, подається на поверхню для її подальшого чищення.

Структура пескоструйного рукава

Структура виробів повинна має бути якісною. Це необхідна умова, оскільки абразивний матеріал проходячи під тиском через внутрішню частину рукава і може пошкодити її, за умови недостатньої якості. Такі вироби повинні відповідати трьом основним критеріям:

  • антистатичний;

  • армований;

  • каучуковый.

Кожний шар повинен мати антистатичні властивості, щоб рукав не деформувався.

Тепер більш детально про кожен шар стінок пескоструйного рукава

  1. Первий шар — внутрішній. Виготовляють його з полімерів, абразивостійких, стійких до температурних коливань. Щоб зменшити силу тертя абразивного матеріалу зі стінками внутрішнього слою, його виробляють з міцного матеріалу з гладкою поверхнею.

  2. Середній шар армований. Завдяки йому збільшується ударна стійкість і зберігається гнучкість шлангу. Оплетка також використовується у проміжних слоях рукава. Матеріал — статично нейтральний.

  3. Зовнішній шар — гума (як і внутрішній). Він служить своєму роді щитом, запобігаючи механічним пошкодженням.

Длина промислового рукава для пескоструї

Запас довжини слід підбирати відповідно до потреб подальшого використання, але не забувати про потенціал (кілька метрів не будуть зайвими). Слід пам'ятати, що дистанція віддалення обладнання від предмета очитки не має бути занадто значною. Бо відомо, що зайва довжина зменшить силу тиску.

Правила підбору пескоструйних рукавів

Абразивоструйні рукави виконують важливу функцію завдяки тому, що здатні досить ефективно очищати поверхню предметів. Слід звертати увагу на технічні характеристики. У тому числі:

  • Пропускна здатність повинна бути в 3 рази підвищена внутрішнім діаметром рукава.

  • Вид робіт, для яких планується придбання абразивно-будівельного рукава, визначає міцність стінок шлангу. Чим більш інтенсивніше планується використовувати пескоструй, тим більше надійний і міцний повинен бути шланг.

  • У разі необхідності обрізати рукав, робити це потрібно під прямим кутом, достатньо скористатись спеціальним обладнанням.

На сайті українського виробника Гуматех https://gumatech.pro/ua/g90287723-dlya-abraziva-betona представлений широкий діапазон вибору абразивоструйных рукавів різних діаметрів, довжин, кількості слоїв та пр.

Експлуатаційний термін

Найбільший удар та строк служби здійснює саме на абразивоструйний рукав. Чим більш інтенсивною буде робота, тим меншим термін експлуатації устаткування. Подовжити експлуатаційний термін абразивоструйних рукавів можна, якщо підтримувати, їх у належному стані та правильно використовувати.

Просмотров : 553
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст