Главная Ссылки ... 5 причин інвестувати та торгувати на Binomo

5 причин інвестувати та торгувати на Binomo

Ви дізнаєтеся, чи ця платформа являється шахрайством чи ні. Ми розглянемо правила, навчальні посібники, торговельні процеси та багато іншого.

Надійність і регулювання Binomo

Подивіться, чи безпечний Binomo чи ні, і як це перевірити:

Цей торговий веб-сайт і додаток регулюються Міжнародною фінансовою комісією.

Знайдіть їхній сертифікат якості торгівлі від VerifyMyTrade (VMT) на веб-сайті, щоб зрозуміти, справжній він чи підроблений. Достатнім доказом того, що Binomo не є шахрайством, є те, що VMT щомісяця виконує 5000 угод.

Шукайте в мережі огляди на форумах для трейдерів і брокерів. Відвідайте веб-сайт, щоб знайти адресу головного офісу, сертифікати, або перейдіть до профілю Binomo LinkedIn.

Швидкий вхід та навчання

  1. Відкрийте сторінку входу binomo.in.ua в Інтернеті, виберіть “Реєстрація”.
  2. Напишіть свою електронну пошту або увійдіть за допомогою Facebook/Google.
  3. Виберіть валюту; його не можна змінити після реєстрації.
  4. Прочитайте та прийміть Клієнтську угоду, Політику конфіденційності.
  5. Натисніть «Створити обліковий запис» і увійдіть.

Не поспішайте робити свій перший депозит. Дізнайтеся, як користуватися платформою, наприклад як відкрити та закрити торгівлю на binomo.in.ua. Він пропонує поради та навчальні посібники, які допоможуть новачкам навчитися торгівлі. Ви можете зареєструвати демо-рахунок і почати навчання безкоштовно за допомогою віртуальних коштів.

Примітка! Трейдери також можуть приєднатися до партнерської програми BinPartner, щоб стати партнерами та отримувати додатковий дохід, спрямовуючи трейдерів до Binomo.

Перевірте розділ зі стратегіями і пам’ятайте, що жодна торгова стратегія не гарантує 100% результату. Не існує «виграшної» стратегії, і ви повинні покладатися на свій досвід. Усі трейдери отримують доступ до турнірів Binomo, щоб покращити свої навички торгівлі – це хороша можливість кинути виклик собі.


Відвідайте довідковий центр (FAQ), схожий на Вікіпедію для трейдерів. Однак не шукайте відповіді на запитання на кшталт «як заробити на Binomo». Це не платформа для швидкого прибутку, але ви можете отримати додатковий прибуток від торгівлі, якщо добре вивчити правила та стратегії.

Деякі люди запитують, як грати в Binomo, але торгівля — це не гра, і ви повинні провести широке дослідження ринку, щоб торгувати з розумом. Також шахрайством вважаються сигнали та боти; уникайте їх і навчіться прогнозувати.

№3. Безпечний депозит і зняття

Як вивести гроші з Binomo? Крім PayPal, популярні способи оплати на України включають любі кредитні картки, банки. Мінімальна сума депозиту та виведення становить 10 доларів.

З міркувань безпеки виведення коштів з Binomo може відбуватися лише за допомогою способів оплати, які використовуються для депозитів. Зняття коштів може тривати від кількох хвилин до трьох днів і більше, залежно від платіжної системи. Існують деякі обмеження на виведення коштів, а платіжні системи можуть вводити додаткові обмеження.

Binomo не стягує комісію при виведенні коштів. Наприклад, IQOption проти Binomo отримує комісію за банківський переказ у розмірі 31 дол.

№ 4. Широкий вибір бонусів

Binomo пропонує такі бонуси:

  • привітальний бонус 25% діє протягом 30 хвилин після реєстрації;
  • бонус на депозит можна отримати після депозиту;
  • як частину умов бонусу, ви можете отримати купон або код. Binomo винагороджує користувачів за допомогою бездепозитного бонусу (подарунки, безризикові транзакції для власників VIP-рахунків тощо).

№ 5. Зручний мобільний додаток

Було б нерозумно не остерігатися численних торгових платформ у наш час, але Олимп Трейд и Біномо найпопулярніші. Отже, чим відрізняється Binomo? Це шахрайство чи законно? Так, Binomo безпечний, ось чому.

За допомогою Binomo трейдери можуть торгувати з мобільного додатка. До платформи можна отримати доступ з будь-якого місця, що робить її джерелом розширення можливостей для торгівлі, коли завгодно. Додаток Binomo з жовтим логотипом доступний для завантаження з Google Play і App Store.

Немає програмного забезпечення Binomo для ПК (як Windows, так і Mac OS). Трейдери, які хочуть отримати доступ до платформи з ПК, можуть зробити це за допомогою настільних браузерів.

Підсумок про Binomo

Підсумовуючи, Binomo є дійсно надійною торговою платформою для початківців і професійних трейдерів, і її не слід вважати незаконною.

Вам не потрібно звертатися до агента, щоб почати торгівлю.

Однак не забувайте, що торгівля на будь-якій платформі ризикована, і ви можете втратити всі свої інвестиції.

Просмотров : 603
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст