Главная Юридический мир ... События 24-25 жовтня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові будівельні норми. Проблемні питання застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільна документація. Погодження відхилень. Авторський нагляд. 24-25 жовтня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові бу...

24-25 жовтня – круглий стіл БУДІВНИЦТВО: нові будівельні норми. Проблемні питання застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільна документація. Погодження відхилень. Авторський нагляд.

03.10.2018
Автор: Кортекс
Просмотров : 1460
 - 0_09398800_1538473394_5bb33db216f82.png
Дата события
2018-10-24
Время проведения: 09:00-17:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
3650грн
Локация : Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. м. Печерська)
Показать на карте

24-25 жовтня в м. Києві відбудеться семінар за темою «БУДІВНИЦТВО в 2018-2019р. Нові зміни в законодавстві з питань містобудування. Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Контроль та нагляд: як уникнути проблем з ДАБІ. Проектування, експертиза, експлуатація. Договірні відносини у будівництві».

Проблемні та практичні питання впровадження та застосування нових ДБН та інших законодавчих новел у будівництві будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.

Можливі формати участі:

24 жовтня (1 день). Детальна програма та реєстрація >>>

24-25 жовтня (2 дні). Детальна програма та реєстрація >>>

Спікери:

Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Кисіль В. В. – один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).

Представник - Мінрегіонбуду.

Питання до обговорення:

 1. Нові зміни в законодавстві з питань містобудування. Правовий статус ДБН. Запровадження нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Проблемні питання. Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами.
 2. Нові вимоги до об’єктів будівництва за новими будівельними нормами.
 3. Як добудувати об'єкти, що почали будуватись за старими нормами, а закінчуються за нормами нового ДБН і не відповідають їм. Що робити, якщо проектна документація не відповідає нормам нового ДБН.
 4. Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).
 5. Погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
 6. Новий дозвільний документ - Висновок з оцінки впливу на довкілля: порядок отримання повідомлення про заплановану діяльність, підготовка звіту, громадські обговорення. Повернення громадських слухань – чи стосується це реконструкції. Експертиза у будівництві: нові зміни та практика їх застосування. Земельні питання у будівництві.
 7. Контроль та нагляд у будівництві. Розпилення повноважень між органами місцевого самоврядування та центральними органами. Хто здійснює контроль та реєстрацію? В яких випадках.
 8. Практика взаємовідносин суб’єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з’ясовувати кожного разу по дозвільним документам, коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення на початок будівельних робіт – куди звертатись? Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи…
 9. Повноваження інспекції.. Що робити якщо інспекція "грає" своїми правами.
 10. Практика проведення перевірок Право інспектора на вилучення конструктивних елементів з приводу відповідності стандартам. Ризики Замовника та Підрядника та можливості їх мінімізації.
 11. Як обмежити доступ "контролерів" на об'єкт будівництва.
 12. Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур. Проблеми розрахунку процесуальних строків. «Ваше питання вирішено, Вам відмовлено….» Як мінімізувати ризики щодо їх недотримання.
 13. Порядок отримання дозвільних документів для кожної групи об’єктів.
 14. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.
 15. Авторський та технічний нагляд у будівництві. Останні зміни. Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Проблемні питання авторських прав у будівництві. Як призначається особа авторського нагляду.
 16. Розмір пайового внеску та його розрахунок. Звільнення від сплати пайового внеску.
 17. Прийняття об’єктів в експлуатацію. Прийняття в експлуатацію за рішенням суду.
 18. Реконструкція та перепланування у будівництві: юридичні аспекти.
 19. Види будівництва та їх відмінність. Чим відрізняється об’єкт будівництва від об’єкту архітектури.
 20. Договірні відносини у будівництві.

Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Долучайтесь до нас на FB щоб бути в курсі всіх професійних заходів

Найближчі події:

9-10 жовтня, Київ | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ. ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Ключові зміни для аграріїв. Новий ЗУ № 2498 - VIII.

12 жовтня, м. Київ | ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ. ЗЕД - КОНТРАКТИ: укладання, розірвання та виконання. Мінімізація ризиків та збитків. Особливості роботи з Китаєм, Канадою, країнами Південно-східної Азії та Євросоюзу Вплив нових правил валютно-митного регулювання на виконання ЗЕД-контрактів.

18-19 жовтня, м. Київ | НОВИЙ ЗАКОН про ТОВ та ТДВ. Як використати нові можливості та уникнути ризиків. (Проект статуту додається).

24-25 жовтня, Київ | ЗЕД НА ПІДПРИЄМСТВІ: тільки найважливіше. Ризики. Валютні операції. Контракти. Спори. Оптимізація оподаткування.

28-29 жовтня, Київ | МИТНИЦЯ в 2018-2019рр. Зміни в митних правилах. Як використати переваги та отримати фінансові вигоди.

2 листопада, Київ | СУДОВИЙ ПРОЦЕС: стратегії та тактики. Практика застосування судами нового процесуального законодавства (ГПК, ЦПК, КАС). (Захід акредитовано НААУ - 7 балів адвокатам).

1460
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст