Главная Ссылки ... 220 Volt. Доручіть електрику професіоналам

220 Volt. Доручіть електрику професіоналам

Безпечне та комфортне перебування у житловому, офісному або промисловому приміщенні багато у чому залежить від такої інженерної системи, як електрична. Стан електричної проводки, якість електроприладів, їхнє правильне розташування та під’єднання, — все це потребує професійного підходу та уваги.

Жителі Києва та області за кваліфікованою допомогою можуть звернутися до компанії 220Volt, яка з 1996 року займається розв’язанням проблем якості мереж електропостачання. Якщо вам потрібно розробити проєкт електропостачання та освітлення у приміщенні та узгодити його у спеціалізованих установах, кваліфіковані співробітники компанії зроблять це максимально якісно та у стислі терміни. Про всі види послуг компанії можна докладніше дізнатися на її офіційному сайті за посиланням https://220volt.com.ua.

Підприємство 220Volt здійснює електромонтажні роботи будь-якої складності, займається реалізацією, монтажем, налаштуванням та сервісним обслуговуванням такого електричного обладнання:

 • Стабілізатори напруги.
 • Автономні бензинові, дизельні та газові електростанції.
 • Сонячні електростанції.
 • Акумуляторні батареї.
 • Джерела безперебійного живлення.
 • Інвертори.
 • Зарядні пристрої.
 • Насоси, мотопомпи та інше обладнання для систем водопостачання.
 • Опалювальні котли та комплектовання.
 • Системи теплої підлоги.
 • Обладнання для систем освітлення.
 • Електричні лічильники.

Жителі інших регіонів країни поки що можуть розраховувати тільки на покупку якісного електричного устаткування. Фірма співпрацює з провідними виробниками та офіційними представниками, тому пропонує прийнятні ціни.

Замовити необхідний прилад можна онлайн або телефоном. Спеціалісти компанії дадуть відповіді на ваші питання, проконсультують щодо технічних характеристик обладнання, порадять оптимальні для вас рішення, допоможуть зробити необхідні розрахунки та оформлять замовлення.

Деякі товари можуть знаходитися на закордонних складах постачальників, тому їхнього прибуття доведеться чекати певний час. Про це менеджер вас повідомить.

Відправлення здійснюється протягом доби, а далі терміни доставлення залежать від відстані та роботи поштової служби. Компанія співпрацює з низкою кур’єрських сервісів: «Нова пошта», «Інтайм», «Євроекспрес», «Нічний експрес», Meest Express, «Делівері», SAT, «Автолюкс», DHL.

Обирати є з чого. Спосіб оплати обговорюється із замовником під час оформлення заявки. Для фізичних та юридичних осіб наявні кілька видів розрахунку, тож ви можете скористатися найзручнішим.

Просмотров : 446
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст