17.11.2016 | Автор: Веб-ресурс "Протокол" Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

15 діб адміністративного арешту за відмову припинити зйомку відкритого судового засідання (громадянин був у залі, та не був учасником справи) (Вовчанський районний суд Харківської області від 14 листопада 2016р., суддя Уханьова)

Фабула судового акту: Приголомшливий випадок  самодурства жінки – судді Уханьової  І. С. Громадянин Корнієнко М. Ю. не був учасником справи проте не приховуючи знімав судовий розгляд, який був відкритим. Суддя заперечувала проти зйомки і декілька разів робила громадянину зауваження, без посилання на визначені законом підстави, проте він відмовився припинити зйомку. Тоді Уханьова зробила перерву, привела з собою копів та наказала їм затримати громадянина. Пізніше з’явилась постанова про приятгнення Корнієнка до адміністративної відповідальності за ст. 185 КУпАП  – «злісна непокора законному розпорядженню  працівника міліції.»  Злісна непокора полягала в тому, що громадянин відмовився припинити зйомку та відмовився покинути залу судового засідання.  Призначене покарання – адміністративний арешт  терміном 15 діб, тобто найбільш суровий із можливих. При цьому незважаючи на можливість оскарження громадянин був арештований негайно.

Читайте новость: Под Харьковом правозащитника Корниенко арестовали на 15 суток за съемку судебного заседания на телефон 

Важливо, що у самій Постанові про арешт, суддя Уханьова І. С. звичайно не вказала, про проведення «правопорушником» зйомки судового засідання. 

Сподіваємось, що ця суддя буде притягнута до дисциплінарної відповідальності, а адмінарешт скасований судом апеляційної інстанції.   

Аналізуйте судовий акт: За відписку на адвокатський запит на начальника патрульної поліції ЯК І НА УСІХ ІНШИХ накладається штраф за КУпАП (Садгірський районний суд м. Чкпнівці від 12 липня 2016р., суддя Тріска А. І.)

Ігнорування адвокатського запиту: суд визнає але закриває провадження у звязку із закінченням строків передбачених ст. 38 КУпАП (Апеляційний суд Київської області від 17 жовтня 2016р. у справі №362/3117/16-п)

У випадку відписки на адвокатський запит суд накладає штраф на посадову особу швидко та без обовязкової явки правопорушника (Святошинський районний суд м. Києва від 22 липня 2016р., суддя Миколаєць І. Ю.)

 

 

2
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення