Головна Блог ... Новини Зеленський висловився про розмову Трампа і Путіна: основні заяви Зеленський висловився про розмову Трампа і Путіна:...

Зеленський висловився про розмову Трампа і Путіна: основні заяви

  • 0

  • 0

  • 78

Відключити рекламу
Володимир Зеленський відреагував на розмову Трампа і Путіна / фото

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ще не мав розмови з президентом США Дональдом Трампом, який раніше спілкувався з правителем РФ Володимиром Путін.

Така заява пролунала під час спілкування Зеленського з журналістами. Український президент додав, що Київ підтримає пропозицію про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі. За його словами, Україна завжди підтримувала позицію не бити будь-якою зброєю по енергетиці".

Президент зауважив, що РФ хоче продовжувати завдавати ударів по Сумській, Харківській та Запорізькій областях.

"Ось що ми бачимо. Ну, так легко ми це не дамо робити. Я вважаю, всім потрібно тиснути, щоб був сталий мир. Якщо президент Трамп може дотиснути щодо деталей і не бити по енергетиці і по морю, якщо такий перший крок – а поки що інших кроків немає – нехай розкаже тоді деталі, як ми будемо це робити. Я впевнений, що всі наші сторони, принаймні, американська і українська сторона, буде підтримувати будь-які кроки, які ведуть до зменшення ударів і по військовим, і по цивільній інфраструктурі. Щоб там не було, ми будемо такі кроки підтримувати", – пояснив він. 

Президент також прокоментував той факт, що РФ фактично відмовилася від пропозиції про 30-денне припинення вогню:

"Я би дуже хотів, щоб президент Трамп почув і побачив, чого хоче Путін. Путін хоче зробити кілька наступальних дій на Запорізькому напрямку, на сході, на Харківському та Сумському напрямках. Для чого? Для того, щоб максимально тиснути на Україну і вже тоді висувати ультиматуми з позиції сили".

Зеленський також додав, що українські військові продовжують залишатися на Курщині. За його словами, вони будуть пребувати там доти, доки Курська операція буде потрібною Україні.

Крім того, Зеленський підтвердив майбутній обмін полоненими з Росією. За його словами, інформацію про обмін він отримав раніше СБУ та ГУР. 

Новина доповнюється...


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 78

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 78

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати