Збірник CОVID-навігатор від LEX приведе до правильних рішень

на правах реклами
21.04.2021 | Автор: ООО "Активлекс"    Переглядів:  1829
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

На платформі LEX майже рік діє необхідний розділ для правників, які займаються темою протистояння пандемії коронавірусу - COVID-навігатор. Тут зібрані посилання на усі нормативно-правові акти та інші матеріали в аналітично-правовій системі LEX, пов’язані із запровадженням в Україні карантину. Зручний та простий у користуванні сервіс регулярно оновлюється та наповнюється новими матеріалами.

Виклики сьогодення диктують свої умови, проте з ними можна впоратися якщо мати вправний навігатор.

COVID-навігатор від LEX містить посилання на усі Закони України які стосуються теми коронавірусу. Серед найновіших надходжень, зокрема постанови КМУ від 7 квітня 2021 р. № 310, якою змінено протиепідемічні вимоги під час перетинання державного кордону, та № 328, якою затверджено Порядок надання допомоги підприємцям та працівникам, які втратили заробіток через нові карантинні обмеження.

Додано постанови КМУ № 329, якою затверджено перелік основних видів економічної діяльності, обмежених через пандемію, що дає суб’єктам їх здійснення право на згадану допомогу, № 336 з уточненням протиепідемічного переліку лікарських засобів, постачання яких звільнено від ПДВ, № 343 із загальними змінами до переліків протиепідемічних товарів і послуг та інші важливі нормативні документи.

Тут також легко можна віднайти усі необхідні процедурні рішення: покрокові алгоритми дій в різних проблемних ситуаціях, спричинених карантином та іншими протиепідемічними обмеженнями, з посиланнями на нормативно-правові акти, отримати готові шаблони документів для оформлення.

COVID-навігатор розповість все про вакцинацію від цього вірусу, знайде відповіді на важливі запитання та розвіє фейки. Навігатор оперативно відшукає усі постанови Головного державного санітарного лікаря чи роз’яснення від Центру громадського здоров’я МОЗ та Уряду. Ресурс також містить посилання на важливі тематичні вебінари.

Законодавчий простір складний та мінливий, але з COVID-навігатором від LEX у ньому спокійніше.

Довідково:

ActiveLex — компанія, яка представляє в Україні інформаційно-аналітичну онлайн-платформу для юристів LEX (корпорації Wolters Kluwer). Серед продуктів компанії:

1829
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
1