06.06.2018 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  143
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Захист Януковича просив суд надати не менше 5 місяців на підготовку до дебатів

Сторона захисту екс-президента Віктора Януковича у справі про державну зраду просила суд надати не менше 5 місяців на підготовку до дебатів, але суд призначив остаточну дату дебатів – 30 липня – 1 серпня. Як передає кореспондент УНН, про це сьогодні на судовому засіданні в Оболонському районному суді Києва заявив адвокат Віталій Сердюк.

"Вбачається, що для належної підготовки до дебатів сторона захисту вважає необхідно щонайменш 5 місяців, але це термін не остаточний і може корегуватися", - сказав Сердюк.

Він пояснив, що "для належного забезпечення права на захист", захисту необхідно переглянути близько 79 годин допиту свідків, виготовити стенограми, переглянути та проаналізувати відеозаписи, надані стороною захисту, проаналізувати матеріали справи, скласти текст промови, узгодити його з клієнтом, врахувати збирання додаткових доказів, які ще не надавалися суду.

Згадайте новину: Адвокати Януковича зірвали засідання суду - чергова перерва

Також, адвокати звернули увагу суду, що вони, крім цієї справи, здійснюють представництво інтересів у понад 50 інших справ.

Заслухавши пояснення адвокатів Януковича головуючий колегії суддів Владислав Дев’ятко сказав: "Суд зважив на всі ваші аргументи… Одразу після допиту останнього вашого свідка суд буде ставити на обговорення питання про відновлення стадії дебатів. Всі ваші дослідження ви зможете провести в апеляційному суді, якщо вас не буде влаштовувати вирок. Суд визначає остаточну дату дебатів це 30-31 липня. Якщо ми не встигнемо провести дебати у ці дати, то резервна дата це 1 серпня. Передайте вашому підзахисному, якщо ви з тих чи інших причин будете намагатися зірвати засідання і не з'явитися, то суд призначить безкоштовного адвоката".

28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив підозру у відеорежимі екс-президенту України Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою зміни меж України, та веденні агресивної війни. Тобто злочинах, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

Фото: Яндекс

1
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення