Головна Блог ... Новини Як позбутися жиру на животі: 5 вправ, які краще не робити Як позбутися жиру на животі: 5 вправ, які краще не...

Як позбутися жиру на животі: 5 вправ, які краще не робити

  • 0

  • 0

  • 34

Відключити рекламу

Доктор Камелія Кашані назвала популярні вправи для жінок, які не допоможуть позбутися жиру на животі.

"Зменшення жиру на животі - складне завдання, на яке впливають гормони, стрес, сон і метаболічне здоров'я. Необхідний комплексний підхід, що поєднує дієту, багату цілісними продуктами, пісними білками і низьким вмістом вуглеводів, з регулярними вправами", - зазначила вона у своїй статті на eatthis.com.

Серед найгірших вправ доктор назвала:

Традиційні присідання і скручування. За її словами, ці вправи в основному задіють поверхневі м'язи живота і не сприяють загальній втраті жиру. Вона радить зосередитися на складних рухах, які задіюють кілька груп м'язів, спалюють більше калорій і нарощують загальну силу (станова тяга, планки). Також важливо поєднувати тренування з цільовою дієтою з низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом білка.

Нахили в сторони з обтяженнями. Такі вправи впливають на косі м'язи поверхнево і можуть призвести до "блочного" зовнішнього вигляду. Краще виконувати вправи на зміцнення корпусу, такі як бічні планки або антиротаційні вправи (наприклад, жим Паллофа).

Точкове кардіо. Ця вправа не спалює жир на животі й може призвести до перетренованості. Альтернативою можуть бути високоінтенсивні інтервальні тренування в поєднанні з силовими тренуваннями.

Тренажери для преса. Вони часто ізолюють м'язи, не покращуючи загальну втрату жиру або функціональну силу. Краще віддавати перевагу функціональній роботі над корпусом (наприклад, підйоми ніг у висі, віджимання на тросі).

Точкові вправи для живота на основі пілатесу. Хоча це чудово підходить для гнучкості та стабільності, воно не націлене на втрату жиру. Спробуйте додати прогресивні силові тренування до програм пілатесу.

"Включайте як помірні, так і інтенсивні кардіотренування для спалювання калорій і силові тренування для нарощування м'язової маси і прискорення метаболізму. Вправи з опором особливо важливі для збереження м'язів, підтримання здоров'я суглобів, поліпшення постави і загальної метаболічної функції. Послідовність у цих звичках є ключем до досягнення і підтримки більш тонкої талії, а також довгострокового добробуту", - констатувала лікарка.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, скільки потрібно займатися спортом, щоб зберегти артеріальний тиск у нормі.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 34

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 34

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати