0
0
123
Колишній голова Офісу президента Андрій Єрмак відновив право на адвокатську діяльність.
Джерело: дані на сайті Національної асоціації адвокатів України
Дослівно: "Право на заняття адвокатською діяльністю поновлено згідно п.1 ч.4 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 23.01.2026 на підставі заяви адвоката".
Деталі: Згідно з профілем Єрмака на сайті асоціації, його право на заняття адвокатською діяльністю було зупинено з 20 лютого 2020 року на підставі заяви. Із 11 лютого 2020 року він очолював Офіс президента, звідки був звільнений 28 листопада 2025 року.
Згадайте новину: Яскравий обмін! 200 захисників обміняли на Віктора Медведчука, а його майно залишиться Україні
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю Єрмак отримав у грудні 1995 року.
Що передувало: 29 листопада 2025 року Єрмак повідомив, що йде на фронт після того, як подав у відставку на тлі корупційного скандалу та слідчих дій НАБУ у його помешканні.
15 січня 2026 року Міністерство оборони Україну у відповідь на запит народного депутата Ярослава Железняка повідомило, що Єрмак не звертався до жодного ТЦК та СП з бажанням пройти військову службу.
Вранці 28 листопада "Українська правда" повідомила, що в урядовому кварталі детективи НАБУ та прокурори САП провели обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Журналістам видання вдалося зафільмувати, як на територію зайшли близько десяти співробітників антикорупційних органів.
Згадайте новину: Дарницький райсуд м. Києва заборонив поширення книжки про Василя Стуса зі згадками про Медведчука
Єрмак підтвердив, що обшуки відбуваються за місцем його проживання, і заявив про готовність сприяти слідству.
Згодом Зеленський повідомив, що звільнив Андрія Єрмака з посади керівника Офісу президента, і тепер на інституцію чекає перезавантаження.
2 січня Зеленський призначив очільника ГУР Кирила Буданова главою Офісу президента.
15 січня директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос повідомив, що колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак та колишній міністр оборони Рустем Умєров наразі не мають статусу підозрюваних у так званій "справі Міндіча".
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
116
Коментарі:
0
Переглядів:
87
Коментарі:
0
Переглядів:
238
Коментарі:
0
Переглядів:
123
Коментарі:
0
Переглядів:
372
Коментарі:
0
Переглядів:
457
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.