Головна Блог ... Новини В українських судах можуть з’явитися сучасні кімнати для анонімних свідчень, — пропозиція змін у ДБН В українських судах можуть з’явитися сучасні кімна...

В українських судах можуть з’явитися сучасні кімнати для анонімних свідчень, — пропозиція змін у ДБН

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 0

  • 0

  • 1595

Відключити рекламу
В українських судах можуть з’явитися сучасні кімнати для анонімних свідчень, — пропозиція змін у ДБН - tn1_v_ukrainskih_sudah_mogut_z_yavitisya_suchasni_kimnati_dlya_anonimnih_svidchen_propozitsiya_zmin_u_dbn_5ced59bff29b4.png

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо проектування судів. Зокрема вивчається можливість проектування в цих установах сучасних кімнат для надання анонімних свідчень, облаштованих спеціальним обладнанням, екраном з приховуванням зображення та зміною голосу свідків, які знаходяться під захистом – таємних свідків.

Згадайте новину: Мінрегіон вводить ранжування висоти житлової забудови населених пунктів залежно від чисельності їх населення

“Певен, що ви бачили такі кімнати у кіно. В реальному житті закордоном для допитів таємних свідків під час розгляду справ у судах зазвичай використовуються ці кімнати зі спеціальним обладнанням, яке приховує зображення та змінює голос. Це важливо для безпеки, захисту та конфіденційності тих людей, які надають свідчення. Зараз ми оновлюємо державні будівельні норми щодо проектування судів. І однією з пропозицій змін до цих норм є обов’язкове влаштування окремої сучасної кімнати, де свідки, які знаходяться під захистом (таємні свідки), зможуть надавати анонімні свідчення. Щоб там було все необхідне обладнання для можливості приховування зображення, зміни голосу та дотримані необхідні вимоги для безпеки та конфіденційності свідків”, — зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згадайте новину: У Мінрегіонбуді пояснили, що планують робити з аварійними хрущовками

Зараз у чинних нормах є вимоги до проектування окремої кімнати для свідків, яка має бути обладнана телефонним та відеозв’язком. “Проте це зовсім не ті умови та обладнання, якими мають бути забезпечені сучасні суди. З цього приводу нам треба ретельно вивчати іноземний досвід, брати його за основу, адаптувати до українських реалій та впроваджувати”, — додав Лев Парцхаладзе.

Довідково

ДБН В.2.2-26:2010 “Будинки і споруди. Суди” встановлюють вимоги до проектування нових і реконструкції існуючих будинків під суди, а також приміщень судів, вбудованих у будинки іншого призначення.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Джерело: Мінрегіон

Згадайте новину: Мінрегіон спрощує процедуру отримання будівельного паспорта на садибну забудову

  • 1595

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1595

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст