Головна Блог ... Новини Українські адвокати носитимуть іменні футболки, щоб ідентифікувати себе під час слідчих дій Українські адвокати носитимуть іменні футболки, що...

Українські адвокати носитимуть іменні футболки, щоб ідентифікувати себе під час слідчих дій

Відключити рекламу
 - 2f18c55ba82efa7df535afa74f09ccc9.webp
Про це повідомляють у прес-службі Національної асоціації адвокатів.

Адвокатська спільнота запропонувала своїм колегам, які виїжджають на слідчі дії та обшуки одягати іменні футболки для швидкої ідентифікації.

У прес-службі зазначають, що у воєнний час це має сенс, тому що адвокати працюють на першій лінії, не завжди у безпечних умовах та разом з іншими процесуальними особами.

"Саме зараз така ідентифікація може допомогти нашим колегам. У когось написано НАБУ, ДБР, а у нас "Адвокат" та прізвище. Тобто, будь-яка особа може відразу ідентифікувати тебе як адвоката. Але це не зобов'язання, особистий вибір та бажання кожного", - розповіли у прес-службі.

Читайте статтю: Ордер адвоката через призму судового правозастосування

В НААУ також зазначили, що іменні футболки - це особиста фінансова ініціатива адвокатів, кошти асоціації на її втілення не витрачались.

НААУ запропонує адвокатам, які мають бажання придбати ідентифікуючі нашивки, замовити їх через офіційний сайт, а виручені від їх продажу кошти будуть спрямовані на благодійність, зокрема, на допомогу адвокатам, які постраждали від військових дій.

Частина адвокатів вже продемонстрували єдність адвокатури та відвідали у іменних футболках засідання РАУ, яке відбулося 5-6 вересня.

Згадайте новину: Законопроект щодо розширення поняття «недопустимий доказ» і введення терміну «очевидно недопустимий доказ» підтримано НААУ

 • 5768

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 5768

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст