Історія справи
Ухвала КЦС ВП від 05.03.2019 року у справі №233/1539/18

Ухвала26 квітня 2019 рокум. Київсправа № 233/1539/18провадження № 61-2847ск19Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Крата В. І. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 17 вересня 2018 року та постанову Донецького апеляційного суду від 03 січня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області, Віролюбівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області про усунення перешкод у користуванні власністю, скасування договору оренди та стягнення незаконно отриманої орендної плати,ВСТАНОВИВ:ОСОБА_1 засобами поштового зв'язку 02 лютого 2019 року подала до Верховного Суду касаційну скаргу на рішення Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 17 вересня 2018 року та постанову Донецького апеляційного суду від 03 січня 2019 року.Ухвалою Верховного Суду від 15 лютого 2019 року касаційну скаргу залишено без руху та встановлено для усунення недоліків строк десять днів з дня вручення цієї ухвали.Ухвала Верховного Суду від 15 лютого 2019 року отримана ОСОБА_1 21 березня 2019 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Станом на 26 квітня 2019 року ухвала Верховного Суду від 15 лютого 2019 року не виконана. Тому суд не може вирішити питання про відкриття касаційного провадження.Відповідно до частини
3 статті
185, частини
2 статті
393 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення касаційної скарги без руху вона вважається неподаною та повертається.Керуючись статтями
185,
260,
393 ЦПК України,УХВАЛИВ:Касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 17 вересня 2018 року та постанову Донецького апеляційного суду від 03 січня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області, Віролюбівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області про усунення перешкод у користуванні власністю, скасування договору оренди та стягнення незаконно отриманої орендної платиповернути.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.Суддя В. І. Крат