Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 27.04.2020 року у справі №640/4756/19 Ухвала КАС ВП від 27.04.2020 року у справі №640/47...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 27.04.2020 року у справі №640/4756/19



УХВАЛА

29 червня 2021 року

Київ

справа №640/4756/19

адміністративне провадження №К/9901/3416/21

Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Гусак М. Б., розглянувши клопотання Головного управління ДПС у м. Києві про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 липня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 3 березня 2020 року у справі №640/4756/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ГПІ-5" до Головного управління ДПС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

УСТАНОВИЛ:

Верховний Суд ухвалою від 15 квітня 2021 року відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління ДПС у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 липня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 3 березня 2020 року у справі №640/4756/19.

Скаржник звернувся до Верховного Суду з клопотанням про повернення 38420,00 грн, сплаченого судового збору за подання касаційної скарги, надавши платіжне доручення від 12 серпня 2020 року №4103 на підтвердження перерахування коштів до бюджету.

Пунктом 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" визначено, що сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі, зокрема, відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір", статтями 132, 248 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДПС у м. Києві про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 липня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 3 березня 2020 року у справі №640/4756/19 задовольнити.

Повернути Головному управлінню ДПС у м. Києві 38420,00 (тридцять вісім тисяч чотириста двадцять гривень) сплаченого судового збору згідно з платіжним дорученням від 12 серпня 2020 року № 4103.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя Підпис М. Б. Гусак
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати