Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 23.01.2018 року у справі №815/1464/17 Ухвала КАС ВП від 23.01.2018 року у справі №815/14...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 23.01.2018 року у справі №815/1464/17

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

22.01.2018 Київ К/9901/3483/17 815/1464/17 Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Ханової Р.Ф.,

суддів - Васильєва І.А., Пасічник С.С.,

розглянувши матеріали касаційної скарги Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 30 травня 2017 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 12 липня 2017 року у справі №815/1464/17 за позовом Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" до Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

встановив:

Зазначена касаційна скарга надійшла до Верховного Суду як суду касаційної інстанції відповідно до КАС України.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 20 листопада 2017 року касаційну скаргу залишено без руху з мотивів її невідповідності вимогам статей 212, 213 КАС України (в редакції чинній до 15.12.2017 року).

Відповідачу надано тридцять днів з моменту отримання копії ухвали про залишення касаційної скарги без руху для усунення недоліків касаційної скарги.

Згідно з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення ухвала про залишення касаційної скарги без руху отримана позивачем 06 грудня 2017 року.

Ухвалою судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 28 грудня 2017 року касаційну скаргу Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 30 травня 2017 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 12 липня 2017 року у справі №815/1464/17 прийнято до провадження.

В той же час, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру судових рішень у справі №815/1464/17 є рішення Вищого адміністративного суду України від 02 жовтня 2017 року про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 30 травня 2017 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 12 липня 2017 року у справі №815/1464/17.

Відповідно до статті 333 КАС України суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо є ухвала про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою цієї особи на це саме рішення.

За наведених обставин у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись пунктом 3 частини 1 статті 333 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 30 травня 2017 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 12 липня 2017 року у справі №815/1464/17 за позовом Державного підприємства "Морський торговельний порт "Чорноморськ" до Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Р.Ф. Ханова

Судді І.А. Васильєва

С.С.Пасічник
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати