Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 21.05.2018 року у справі №809/1907/17 Ухвала КАС ВП від 21.05.2018 року у справі №809/19...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 21.05.2018 року у справі №809/1907/17



УХВАЛА

21 червня 2018 року

Київ

справа №809/1907/17

провадження №К/9901/50636/18

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Смоковича М. І., розглянувши заяву Військової частини А0780 про повернення судового збору у справі за позовом ОСОБА_2 до командира військової частини А0780, помічника командира військової частини А0780 з правової роботи - начальника юридичної служби Лагутіна Є. В., третя особа - військова частина А2166, про визнання протиправними та скасування наказу та висновку,

встановив:

14 травня 2018 року Військова частина А0780 звернулась до Верховного Суду з касаційною скаргою на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 квітня 2018 року у справі № 809/1907/17, який ухвалою вказаного суду від 18 травня 2018 року відмовив у відкритті касаційного провадження.

11 червня 2018 року Військова частина А0780 звернулась до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду з клопотанням про повернення судового збору, сплаченого ним за подання скарги до суду касаційної інстанції.

За правилами пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Зважаючи на викладене, заява Військової частини А0780 про повернення судового збору підлягає задоволенню.

Керуючись статтею 241, 248 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Заяву Військової частини А0780 про повернення судового збору задовольнити.

Зобов'язати Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі міста Києва повернути Військовій частині А0780 сплачені ним кошти на оплату судового збору у розмірі 2819,20 грн. згідно з платіжним дорученням № 215 від 25 квітня 2018 року за подання касаційної скарги, які перераховано до УДКСУ у Печерському районі м. Києва, код одержувача - 38004897, банк одержувача - ГУДКС України у м. Києві, код банку одержувача 820019, призначення платежу - судовий збір.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Суддя М. І. Смокович
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати