21.04.2016 | Автор: Borus Osadchuy    Переглядів:  307
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У Житомирській області начальника районного управління Держгеокадастру Тарасенка хотіли підірвати на розтяжці

У Житомирській області начальника районного управління Держгеокадастру Тарасенка хотіли підірвати на розтяжці - 0_99240300_1461244473_5718d239f24d7.jpg

Зранку 20 квітня ледь не підірвався на розтяжці з бойовою гранатою начальник управління Держгеокадастру Коростенського району Житомирської області Володимир Тарасенко.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав  Петро Щербина.

Згадайте новину: На малій Батьківщині прем'єра Гройсмана - кожен другий службовець та особливо депутат має інвалідність!

«Сьогодні вранці начальник Держгеокадастру Коростенського району Житомирської області Тарасенко Володимир Леонідович, відкриваючи ворота подвір'я свого будинку в Коростені, ледь не підірвався на розтяжці з бойовою гранатою, яку встановили сьогодні вночі. Вже викликав наряд поліції (саме тієї Коростенської поліції, яка не зуміла наздогнати трактор!!! бурштинокопачів).

Причину вбачає одну: нещодавно він чесно пройшов конкурс в Держгеокадастрі України, вигнав із системи корупціонерів та не погодився на жодну схему бурштинових мурчиків. Розтяжка могла спрацювати і Володимир Леонідович міг загинути вже сьогодні вранці. Чи спрацює вона на днях - залежить від керівництва МВС та СБУ», – написав Щербина.

У Коростені в дворі власного будинку невідомі хотіли підірвати щойно призначеного керівника держгеокадастру Коростенського району Володимира Тарасенко. Тільки чудом на розтяжці не підірвався 7-річний син чиновника, який вчасно помітив на воротах пакет з гранатою РГД-5. Тарасенко припускає, що його залякують, аби пішов з посади.

"Кожного ранку я дітей везу до школи. Ворота для виїзду машини завжди відчиняє мій син. А це сьогодні він не відкрив. Я кажу: "Сина, чого не відкрив, ми запізнюємось" А він каже: "Там, тату, щось намотане на воротах". Знизу на воротах висів пакет, а в ньому — граната. Вона була заматана в кульок, і там якимись ганчірками обмотана", - коментує ситуацію Володимир виданню "Житомирський Кур'єр".

Викликані спеціалісти виявили предмет, схожий на гранату РГД 5, радіус дії якої — 30 метрів. Чи граната справжня бойова зможе встановити лише експертиза.

Власник будинку і його дружина певні — граната на воротах з'явилась невипадково. Володимира Тарасенка місяць тому призначили керівником держгеокадастру Коростенського району. Вони припускають, в такий жорстокий спосіб хтось хоче його залякати і змусити піти з посади.

Сусіди Таресенків знахідкою на воротах налякані. Бояться, навіть, подумати, що граната могла спрацювати.

Поліція порушила карну справу за статтею "Замах на вбивство".

Джерело: znaj.ua, Житомир.info

3
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення