17.03.2015    Переглядів:  273
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

У Департаменті державної виконавчої служби революція: розпочала роботу система автоматичного розподілу виконавчих документів

У Департаменті державної виконавчої служби революція: розпочала роботу система автоматичного розподілу виконавчих документів - u_departamenti_dergavnoi_vikonavchoi_slugbi_revolyutsiya_rozpochala_robotu_sistema_avtomatichnogo_rozpodilu_vikonavchih_dokumentiv_550864536200c.jpg

Звертаємо Вашу увагу на те, що Постановою Міністрів України № 17 від 21 січня 2015 року Державну виконавчу службу України ліквідовано, а її завдання та функції покладено на Міністерство юстиції України і сьогодні відбувається процедура ліквідації цього органу державної влади.

Окрім цього голову ДВС України Дмитра Сторожука звільнено розпорядженням КМУ №11117-р від 19 листопада 2014р. у зв‘язку з обранням його народним депутатом України. Тимчасово обов‘язки керівника ДВС України виконує перший заступник ДВС України Ахундова Агія Аббасівна

Сьогодні набув чинності Порядок автоматичного розподілу виконавчих документів у відділі примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Віднині комп’ютерна система без участі чиновників розподілятиме документи між державними виконавцями залежно від їх завантаженості. Виняток зроблено лише для рішень Європейського суду з прав людини, які здійснюються виключно державними виконавцями, визначеними начальником відділу. Це пов’язано з особливостями виконання рішень цієї категорії.

Також, якщо у відділі відкрито виконавче провадження про стягнення з боржника коштів, виконавчі документи щодо цього боржника автоматично розподіляються системою на державного виконавця, який веде дане провадження.

Згідно з новим Порядком, виконавчі документи, які надходять до відділу, опрацьовуються відповідальною особою, яка визначена начальником відділу, і реєструються у системі в день їх надходження.

Система самостійно формує Журнал реєстрації документів про відкриття виконавчого провадження, Журнал обліку виконавчих проваджень, які передані державному виконавцеві, та обкладинку виконавчого провадження.

Новий порядок передбачає, що відповідальна особа кожного дня має роздрукувати Журнал реєстрації документів та не пізніше наступного робочого дня передати його начальнику відділу для ознайомлення. Останній зобов’язаний на кожному роздрукованому аркуші поставити напис «ознайомлений», підпис та дату.

Крім того, начальник відділу щоденно до 09:30 ранку має внести до автоматизованої системи відомості про відсутніх на роботі виконавців, аби система не включала їх до розподілу.

Після розподілу відповідальна особа передає виконавчий документ на підпис державному виконавцю, визначеному системою.

Запровадження системи автоматичного розподілу виконавчих документів унеможливлює корупційні прояви при розподілі виконавчих документів. Крім того, автоматичний розподіл проваджень збалансує навантаження між державними виконавцями та забезпечить можливість рівного доступу державних виконавців на право одержати винагороду за своєчасне повне виконання виконавчих документів.

До початку діяльності відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України положення вказаного Порядку поширюється на відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України.

Джерело: Мінюст України

Згадайте новину: Люстрація у Державній виконавчій службі України

Арештоване майно в Україні тепер реалізується через систему електронних торгів (СЕТАМ)

Дивиться відео: Реформа Державної виконавчої служби України

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: