0
0
5
Туристка Джина Морелло змогла відвідати всі 193 держави-члени ООН. Під час подорожей їй доводилося натрапляти на різні труднощі та витрачати багато грошей, пише The Guardian.
Жінка розповіла, що у 2013 році вона поставила собі за мету - відвідати всі країни світу. Першою подорожжю в її житті стала поїздка з Техасу до Мексики, коли їй було 13 років. Після цього вона зрозуміла, що хоче присвятити своє життя туризму.
"Коли я була студенткою, то не подорожувала багато. Пізніше я влаштувалася працювати у відділі доходів і товарів в American Airlines, де отримала можливість безкоштовно літати на рейсах. Одного разу були рейси з Далласа до Каракаса у Венесуелі, куди я вирушила займатися підводним плаванням", - поділилася Морелло.
За словами мандрівниці, її першими великими пригодами стали поїздки до В'єтнаму та Індії. Тоді вона склала список місць, які хоче відвідати, серед яких острів Пасхи та Велика Китайська стіна.
Після 12 років роботи в авіакомпанії жінка влаштувалася в технологічну компанію та багато подорожувала по роботі. Уже до 2012 року вона відвідала близько 90 країн світу.
"Пізніше я вирішила відвідати 100 країн, що я і зробила наступного року. У той момент я поставила собі за мету відвідати всі 193 держави-члени ООН", - зазначила туристка.
Морелло підкреслила, що під час подорожей вона пережила багато яскравих моментів. Наприклад, у 2017 році вона пройшла маршрут базового табору Евересту та здійснила вертолітну екскурсію, щоб краще роздивитися вершину.
Мандрівниця додала:
"На Шпіцбергені, групі островів біля берегів Норвегії, я побачила повне сонячне затемнення, це було сюрреалістично: все занурилося в темряву. Я зустріла матріархальне плем'я на островах Біжагош у Гвінеї-Бісау. Жінки були дуже товариські, а чоловіки стримані".
Жінка заявила, що попри те, що всі країни відрізняються між собою, їхні жителі хочуть одного й того ж: дім, сім'ю, любов і безпеку. Вона підкреслила, що для щастя потрібно не так вже й багато.
Перед поїздкою до Північної Кореї Морелло переживала про те, що не зможе потрапити в країну. Вона поділилася, що її друга затримали після того, як на його ноутбуці виявили фільм "Солт", де фігурує КНДР. Проте його відпустили через кілька годин.
Крім того, мандрівниці вдалося відвідати Сирію у 2019 році, коли американці могли отримувати візи.
"Люди часто говорили мені, що подорожі наодинці можуть бути небезпечними для жінок, але я здебільшого почувалася в безпеці. Було кілька разів, коли я почувалася некомфортно, але я навчилася усвідомлювати своє оточення й планувати трансфер всередині країн заздалегідь", - поділилася Морелло.
За словами жінки, загалом вона витратила на подорожі понад 500 000 доларів. Вона зазначила, що усвідомила вплив туризму на довкілля, і тепер рідше літає в інші країни.
Іншими труднощами стала пандемія коронавірусу у 2020 році. Морелло згадує, що тоді їй залишалося відвідати лише чотири країни, щоб досягти своєї мети: Кабо-Верде, Нігерію, Намібію та Мозамбік.
"Зрештою, країни знову почали відкриватися. Першою була Намібія - я провела там два тижні. Це чарівне місце: я вирушила до гігантських піщаних дюн і спостерігала за гепардами в національному парку Етоша. У грудні 2020 року я відвідала Мозамбік, останню країну в моєму списку. Там я відчула всепоглинаюче почуття виконаного обов'язку. Це була кульмінація більш ніж 20 років подорожей. Я була одна, але я зателефонувала своєму другові й відсвяткувала це келихом вина", - розповіла жінка.
Наразі мандрівниця мешкає в Лісабоні, переїхавши туди зі США у 2022 році. Вона поділилася, що пригоди навчили її почуватися комфортніше в некомфортних ситуаціях.
Останні новини туризмуРаніше УНІАН писав, що Таїланд планує легалізувати казино, щоб заманити ще більше туристів. Відповідний закон хочуть ухвалити вже у 2025 році.
Крім того, два українських села увійшли в топ туристичних перлин світу за версією ООН. Вони розташовані в західній частині нашої країни - у Карпатах.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
3036
Коментарі:
0
Переглядів:
549
Коментарі:
0
Переглядів:
629
Коментарі:
1
Переглядів:
602
Коментарі:
0
Переглядів:
1124
Коментарі:
0
Переглядів:
886
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.