Головна Посилання ... Цінова вартість криптовалют на світовому ринку

Цінова вартість криптовалют на світовому ринку

 

Основні криптовалюти – Bitcoin і Ethereum – на початку торгів 14 грудня торгувалися в зеленому кольорі, оскільки за останній тиждень обсяг світового крипторинку зріс на 2,52 відсотка до $870,79 млрд. Увесь обсяг ринку криптовалют за останні 24 години становив $53,51 млрд, що становить 52,60% зростання. Це все завдяки активному обміну криптовалюти з боку інвесторів і постійних покупців на ринку.

 

Загальний обсяг DeFi наразі становить $2,94 млрд, 5,49 відсотка від загального обсягу криптовалютного ринку за 24 години. Обсяг усіх стабільних монет зараз становить $53,26 млрд, що становить 99,53 відсотка від загального 24-годинного обсягу крипторинку. 

 

Ціна біткоїна, найбільшої криптовалюти, становить 39,30%, що на 0,44% більше, ніж за день, за даними Coinmarketcap. Наразі ціна біткоїна становить $16 985, а обсяг торгів за 24 години - $22 млрд. 14.12 ціна біткоїна впала на 2,5%. Технічні індикатори, такі як індекс відносної сили (RSI) і дивергенція сходження ковзних середніх (MACD), зазвичай використовуються трейдерами для аналізу руху ціни активу і прогнозування майбутніх тенденцій. Наразі ці індикатори демонструють ведмежий тренд для біткоїна, вказуючи на те, що ціна може продовжити падіння. 

 

Це підтверджується тим, що пара BTC/USD нещодавно пробила висхідний канал на 4-годинному періоді, що часто розглядається як ведмежий сигнал. У результаті ціна біткоїна, найімовірніше, попрямує до рівня $16 775 – "подвійного дна", яке раніше надавало підтримку в періоди падіння ціни.

 

Пара BTC/USD під час азіатської сесії отримувала підтримку на рівні $17 250, який був розширений 50-денною ковзною середньою. Однак посилення ведмежого тиску викликало ведмежий перетин нижче $17 200, що призвело до падіння пари BTC/USD до $16 750. До речі, здійснити обмін цієї пари можна через українські криптообмінники Львова, Києва, Одеси, Вінниці та інших міст.

 

Альткоїни пропонують більш швидку прибутковість. Криптовалюти торгуються в бічному тренді вже кілька тижнів, що змусило деяких трейдерів почати шукати альтернативні варіанти з більшим потенціалом у короткостроковій перспективі. Чи будуть їхні результати позитивними, можливо, ситуація альткоїнів трохи зміниться.

 
Переглядів : 204
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст