0
0
11
Президент США Дональд Трамп і його адміністрація продовжують втручатися у вибори в Угорщині. Слідом за візитом віцепрезидента Джей Ді Венса до країни він заявив про готовність "інвестувати в майбутнє процвітання, яке буде забезпечено завдяки подальшому лідерству Орбана".
"Моя адміністрація готова використовувати весь економічний потенціал Сполучених Штатів для зміцнення економіки Угорщини, як ми це робили для наших великих союзників у минулому, якщо прем'єр-міністру Віктору Орбану та угорському народу це коли-небудь знадобиться. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість інвестувати в майбутнє процвітання, яке буде забезпечено завдяки продовженню лідерства Орбана!" - написав він у Truth Social.
Заяви Венса про втручання у вибориРаніше Венс звинуватив Україну у втручанні у вибори в США та Угорщині. Віцепрезидент США заявив, що в українських спецслужбах нібито є елементи, які намагалися вплинути на вибори 2024 року.
"Нам відомо, що в українських спецслужбах є елементи, які намагалися вплинути на результат виборів в Америці та в Угорщині. Це просто в їхньому стилі", - сказав він.
Також Венс стверджував, що перед виборами прихильники України "проводили кампанію разом із демократами".
Речник МЗС України Георгій Тихий заявив, що слова Венса про втручання України у вибори в Угорщині та США зумовлені передвиборчою риторикою.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
136
Коментарі:
0
Переглядів:
232
Коментарі:
0
Переглядів:
272
Коментарі:
0
Переглядів:
417
Коментарі:
0
Переглядів:
278
Коментарі:
0
Переглядів:
732
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.