Головна Блог ... Новини Суддям підняли пенсію на 10 тисяч, а військовим — на 67 грн». В ПФУ пояснили різницю Суддям підняли пенсію на 10 тисяч, а військовим — ...

Суддям підняли пенсію на 10 тисяч, а військовим — на 67 грн». В ПФУ пояснили різницю

22.04.2021
Подякувати
Автор: Автор не вказаний
Підписатися на автора
Переглядів : 4828
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Суддям підняли пенсію на 10 тисяч, а військовим — на 67 грн». В ПФУ пояснили різницю - tn1_6bf7bf35a15d8cc24291e9fb68340aa6_6081945353381.jpg

 

В Україні з початку поточного року судді-пенсіонери в середньому отримали 9,4 тис. грн надбавки до пенсії, в той час як пенсія українських військових зросла всього лише на 67 грн.

Про це повідомляє Сегодня з посиланням на дані пенсійного фонду України.

На сьогоднішній день середня пенсія колишнього судді досягає 77,3 тис. грн, військового у відставці – 5,65 тис. грн.

У ПФУ пояснили, що перерахунок пенсій для суддів здійснюється незалежно від перерахунку пенсій інших громадян.

Згадайте новину: Запам'ятовуйте прізвища суддів КСУ, які хочуть відсудити недоотриману за карантин зарплату - понад 1,3 млн. грн.

“Суддя отримує довічне грошове утримання в розмірі 50% винагороди судді, який працює на відповідній посаді. У разі зміни розміру винагороди чинного судді здійснюється перерахунок раніше призначеного довічного утримання. Воно виплачується Пенсфондом через дотації держбюджету”, – розповіли в ПФУ

Згадайте новину: Огромные зарплаты судей никак не повлияют на уровень коррупции

На сьогодні в Україні налічується близько 3556 суддів-пенсіонерів, що становить 0,03% від загального числа українських пенсіонерів. При цьому варто врахувати, що на відміну від інших громадян судді отримують не пенсію в звичному розумінні, а “довічне утримання”. У зв’язку з цим пенсія судді не потрапляє під обмеження максимально допустимої виплати, яка не повинна перевищувати не 10 мінімальних пенсій – на сьогодні 17 690 грн.

Загалом на утримання колишніх суддів ПФУ щомісяця виділяє 275 млн грн на місяць або 0,7% від усіх пенсійних виплат.

Згадайте новину: НАБУ обнаружило тайное хранилище наличных денег главы Окружного админсуда Киева Павла Вовка - конфисковано более 5 миллионов долларов

Користуйтеся нашими сервісами для отримання юридичних послуг:
Безкоштовна консультація швидку відповідь на Ваш юридичний питання допоможе зорієнтуватися в подальших діях.

Оголосіть власний тендер і отримаєте вигідну пропозицію від більш ніж 5000 юристів з усієї України.

Відео-консультація юриста це сучасне і ефективне рішення для отримання необхідної інформації

Каталог юристів України це ефективний спосіб знайти надійного і професійного виконавця для Вашої юридичної мети
4828
Переглядів
5
Коментарі

Довічне утримання хабарникам...дуже розумно!

22.04.2021 22:53

Тот, что напялил на себя мантию, как оберег, вооружён ручкой и компьютером, оказывается, "ценнее" военного, мыкающегося по гарнизонам и вооруженного буквально. О тех, кто в окопах, я вообще молчу. Абсурд, бред, преступление против народа!

23.04.2021 12:37

Это та разница между подходами советской и постсоветской систем к вопросу государственного обеспечения военных и чиновников. Подполковник (заметьте - не маршал, не генерал и даже не полковник), - получал пенсию 212 руб. А гражданский министр, председатель Верховного Суда и кто угодно вообще - не более 120 руб. Исключением были только пенсионеры союзного значения. Но и они могли получать пенсию не более 150 руб.! Смена этих приоритетов привела к тому, что постсоветское государство бегает теперь по миру с протянутой рукой и рыдает, что пятую часть его территории захватил "оккупант". Я не сторонник советского строя, но тот уровень социальной несправедливости, который генерируется постсоветским государством с "человеческим лицом", не идет в сравнение ни с чем. И тут лишь два варианта развития событий: либо это государство само устранит созданные им социальные разрывы, либо эти же социальные разрывы его и похоронят.

23.04.2021 15:16

Судей вообще не то что пенсий, зарплат надо лишить

24.04.2021 09:55

Як прикро, що Україна себе вважає рівноправною і демократичною державою?

26.04.2021 17:50

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст