Головна Блог ... Новини Суддя ВССУ Таміла Писана не задекларувала квартири та доходи від бізнесу – виправдовується, що чоловік нотаріус Суддя ВССУ Таміла Писана не задекларувала квартири...

Суддя ВССУ Таміла Писана не задекларувала квартири та доходи від бізнесу – виправдовується, що чоловік нотаріус

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 0

 • 2540

Відключити рекламу
Суддя ВССУ Таміла Писана не задекларувала квартири та доходи від бізнесу – виправдовується, що чоловік нотаріус - tn1_suddya_vssu_tamila_pisana_ne_zadeklaruvala_vsi_kvartiri_ta_dohodi_vid_biznesu_vipravdovuetsya_shcho_cholovik_notarius_57233089b611e.jpg

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Таміла Писана у своїй декларації за 2015 рік не вказала жодних відомостей про доходи та майно членів своєї сім’ї. А вони, за даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно і ЄДРПОУ, минулого року володіли 5 квартирами та мали внески до статутного капіталу у двох фірмах.

Згідно з декларацією Таміли Писаної за 2015 рік, її сукупний дохід склав 242 тис грн – зарплата. Суддя також задекларувала земельну ділянку площею 0,06 га, гараж на 10 кв м та кросовер Honda CR-V 2008 року випуску.

Згідно із законом «Про засади запобігання і протидії корупції» суддя повинна була зазначити інформацію про майновий стан та доходи членів родини. Суддя Писана вказала у декларації свого чоловіка та двох синів, однак жодних відомостей про їхні доходи і майно в документі не зазначила, аргументувавши тим, що вони не надали на це згоди.

Водночас, за даними Держреєстру речових прав, чоловік судді Віктор Писаний у 2005-2008 рр став власником трьох двокімнатних квартир (дві на 43 кв м, одна – на 42 кв м), які знаходяться в одному будинку у місті Бровари на вул. Гагаріна. У листопаді 2015 року всі три квартири за договорами дарування перейшли у власність сина судді Романа Писаного.

Крім того, за даними реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Віктор Писаний за договором іпотеки з 2006 року є власником квартири, яка знаходиться у центрі Києва на вул. Шовковичній, 29.

У жовтні 2015 року Віктор Писаний подарував своєму тестю Олександру Угнічу 3-кімнатну квартиру площею 69 кв м у місті Бровари на площі Незалежності, 11.

За даними ЄДРПОУ, Віктор Писаний станом на 2015 р і досі має частки щонайменше у двох фірмах:

· ТОВ «Віжн XXI Медіа груп «Vision XXI Media group» (рекламна діяльність), співвласник з 2009 року. Розмір внеску – 10 тис грн.

· ТОВ «Схід-2008» (організація будівництва об’єктів нерухомості для продажу чи здавання в оренду), співвласник з 2008 року, розмір внеску складає 150 тис грн. Підприємство зареєстроване у Броварах на вул. Гагаріна 10/46. За цією ж адресою знаходиться одна з трьох квартир, яку Віктор Писаний подарував сину.

Згідно з витягом з Єдиного держреєстру МВС, у листопаді 2015 року Віктор Писаний зареєстрував Mercedes-Benz Vito 2015 року випуску.

Влітку 2015 року суд оштрафував Віктора Писаного на 1700 грн за порушення митних правил при перевезенні валюти. При цьому суд також конфіскував на користь держави вилучені у Писаного при огляді 4358 євро.

У квітні минулого року Писаний разом з дружиною і двома синами їхав у США, де старший син мав вступати в університет. За даними справи, син виграв кубок і отримав право вступати у заклад. В аеропорту молодшому сину стало погано, відтак вони з мамою поїхали в лікарню, відклавши поїздку на тиждень. А Писаний із старшим сином таки вирішили летіти. З собою вони перевозили шість комп’ютерів (вони пояснили, що син займається написанням програм) і звернулися до митника з питанням, як правильно їх оформити. Та митник вирішив перевірити, скільки готівки вони з собою везуть. Виявилося – понад $20 тис. Оскільки Писаний вже перетнув «зелений коридор», то він порушив митні правила, оскільки перевозив суму понад 10 тис євро. З виявленої суми Писаному повернули $18 тис, 3260 євро та 1600 грн, з якими вони і полетіли в США.

Віктор Писаний є приватним нотаріусом Броварського міського нотаріального округу. Його офіс, як і фірма «Схід-2008», розташований у місті Броварах на вул. Гагаріна 10, але в іншій квартирі сина – 30. Чоловік судді є співзасновником Броварської районної громадська організація Українсько-іспанський центр «Школа Фламенко». Прописана ГО за однією адресою з ТОВ «Схід-2008». Віктор Писаний був помічником народного депутата України від Блоку Юлії Тимошенко Олени Шустік.

Згідно з декларацією за 2013 рік, Таміла Писана мала сукупний дохід у сумі 244 тис грн. Крім нерухомості, вказаної у декларації за 2015 рік, суддя зазначала квартиру на 89 кв м. У декларації за 2014 рік Писана вказала сукупний дохід у розмірі 783 тис грн., з який 252 тис грн. склала зарплатня, а 531 тис грн. суддя отримала від відчуження майна. Вочевидь, Таміла Писана продала свою квартиру, яка зникла з її декларації за 2014 рік.

У деклараціях за 2013 та 2014 роки, як і за 2015, Таміла Писана не вказувала відомості про майновий стан членів сім’ї, оскільки вони не надавали на це згоди.

У 2003-2007 рр. Таміла Писана займала посаду судді Господарського суду Київської області, у 2007-2011 рр. – судді Київського міжобласного апеляційного господарського суду. У лютому 2011 року постановою Верховної Ради була обрана на посаду судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Джерело: Наші гроші

 • 2540

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2540

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст